روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 462
  • 1,087
  • 1,361,461
کرار: هواداران تراکــــتور قهرمـــانی می خواهند حمایت کنند

کرار جاسم درباره دیدار مقابل سیاه‌جامگان مشهد اظهار داشت: ما در این دیدار عملکرد خوبی داشتیم و باوجوداینکه خیلی از توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد ولی درنهایت توانستیم به گل پیروزی‌بخش این دیدار دست‌یابیم.
وی افزود: کسب پیروزی در این دیدار توانست همچنان ما را در کورس تیم‌های صدرنشین نگه دارد و حالا باید برای ادامه مسابقات با تمام قوا بجنگیم تا بتوانیم به خواسته‌هایمان برسیم.تیم ما مدعی کسب قهرمانی در ۲ جام لیگ برتر و حذفی است و هواداران تراکتور اگر قهرمانی در این رقابت‌ها را می‌خواهند باید به حمایت از تیمشان بپردازند. من از هواداران انتظار بیشتری دارم و دوست دارم مثل سال‌های قبل ورزشگاه یادگار امام را مملو از هوادار ببینم و روز جمعه منتظر حضور پرشورها هستیم.
کرار درباره دیدار مقابل سایپا تصریح کرد: سایپا تیم خوبی است و نفرات خوبی در اختیار دارد که به‌طور حتم بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت ولی بااین‌وجود ما هم تراکتور هستیم و در تمامی دیدارها به چیزی کمتر از ۳ امتیاز قانع نمی‌شویم و این بار می‌خواهیم با حضور پرشور هواداران جشن پیروزی را در ورزشگاه بگیریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز