روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 282
  • 965
  • 1,043,859
کرانچار تا مقدماتی المپیک برنامه‌ریزی کرده است

حمید استیلی، مدیر تیم فوتبال امید کشورمان معتقد است که با مشکلات ارزی کار سختی برای هماهنگی اردوها و بازی‌های تدارکاتی خارجی وجود دارد.
حمید استیلی، مدیر تیم فوتبال امید کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ان در خصوص شرایط تیم امید و آغاز اردوهای این تیم جهت حضور در مسابقات انتخابی المپیک، اظهار داشت: اردوی تیم ما از ۱۰ مهر ماه آغاز می‌شود و با بازیکنانی که در مرحله اول دعوت کرده‌ایم تا ۱۵ مهر ماه ادامه خواهد داشت. از روز ۱۶ مهر که فیفادی نیز آغاز می‌شود، گروه دیگری به همراه لژیونرها به ما اضافه می‌شوند و تا ۲۴ مهر ماه مرحله بعدی اردو برگزار می‌شود تا به باشگاه‌ها نیز آسیب نرسد.
وی درباره اینکه تیم امید به جز دیدار با عراق چه دیدار دوستانه‌ای در فیفادی‌ها برگزار خواهد کرد، گفت: در حال حاضر برای همین فیفادی فقط بازی با عراق را هماهنگ کرده‌ایم. با این حال برای تمام فیفادی‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ایم و آقای کرانچار تا مقدماتی المپیک تمام برنامه‌ریزی‌ها را انجام داده است. بازی‌های دوستانه هم خواهیم داشت، اما هنوز چیزی قطعی نیست.
استیلی در واکنش به این مسئله که با وجود مشکلات ارزی برنامه‌های تیم امید چگونه پیگیری خواهد شد، خاطرنشان کرد: هماهنگی بازی‌ها و اردوهای تدارکاتی خارجی با این شرایط بسیار سخت است. با این حال هماهنگ کرده‌ایم عراقی‌ها در این فیفادی دو بازی با ما انجام دهند. برای ماه آینده هم روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال تلاش می‌کند تا بازی داشته باشیم. برای آماده‌سازی تیم امید هم یا ما باید به کشور دیگری برویم و بازی کنیم یا از تیم‌های خارجی دعوت شود تا برای بازی با ما به ایران بیایند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز