روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 36
  • 841
  • 1,328,769
کرانچار: داور یک پنالتی ما را ندید از دروازه‌بان جوان‌مان تشکر می‌کنم

سرمربی سپاهان در خصوص تساوی تیمش مقابل پارس جم می‌گوید.
زلاتکو کرانچار پس از تساوی تیمش مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری گفت: از نحوه آغاز بازی راضی هستم و نفوذهای خوبی داشتیم و تنها راهی که حریف پیش‌رو داشت این بود که با ارسال توپ بلند دست به ضد حمله بزند. زمانی که گل زدیم، بدشانسی داشتیم و بازیکن ما مصدوم و پنالتی گرفته شد. در نیمه نخست پنالتی باید گرفته می‌شد که متاسفانه برای ما گرفته نشد.
وی افزود: با آوردن رافائل و غلامی سعی کردیم حریف را مهار کنیم، در مجموع از بازی و مبارزه طلبی بازیکنان راضی هستم.
سرمربی سپاهان ادامه داد: شاید نتیجه رضایت بخش نیست، اما از بازی راضی هستم و از دروازه‌بان جوان تیم تشکر می‌کنم که در اندک دقایق حضور در زمین تاثیر خود را گذاشت. خروج نویدکیا به دلیل مصدومیت در تیم ما خلا ایجاد و حریف استفاده کرد. متاسفیم که نتوانستیم در این بازی پیروز باشیم.
کرانچار در پاسخ به این سوال که چرا پس از گل نخست، مهرداد محمدی را به بازی نیاورد تاسپاهان به حملات خود ادامه بدهد؟ گفت: محمدی را در برنامه داشتیم که باید مطلع باشید. این بازیکن در تمرین ۲ روز پیش از ناحیه پای چپ مصدوم شد و نمی‌توانستیم از ابتدای بازی به میدان بفرستیم. با مصدومیت دفاع ما و اتفاقات بازی نتوانستیم از محمدی استفاده کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز