روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 782
  • 889
  • 993,813
کریس در یوونتوس موفق می‌شود

مادر ابرستاره فوتبال پرتغال از انتقال فرزندش به بیانکونری ابراز رضایت کرد.
ماریادولرس دوس‌سانتوس بعد از این که فرزندش در یووه قرارداد بست و به همه معرفی شد، از انتقال پسرش به کالچو و حضور در تیم ایتالیایی ابراز خوشحالی کرد.
وی گفت:کریستیانو می‌خواست در یوونتوس تاریخ‌سازی کند.فکر می‌کنم او در راه رسیدن به هدفش،‌موفق خواهد شد.او از این انتقال خیلی خوشحال است و من هم حسی مثل او دارم.هر کاری که او انجام دهد، مورد پسند من نیز است.خانواده ما همیشه در هر تصمیمی که او گرفته، حمایت کرده است. او این شایعه را که بازگشت به منچستریونایتد را به پسرش توصیه کرد، را تکذیب کرد.مادر رونالدو افزود:آنچه در شایعات آمده، درست نیست. خودش ایتالیا و تیم یوونتوس را برگزید تا ماجراجویی تازه‌ای را آغازکند.من همراه با او به تورین نمی‌روم.چون در مادریا می‌مانم. اما از راه دور هیچوقت کریس را تنها نمی‌گذارم.مرتب به او سر خواهم زد.هر وقت که خواهان من باشد، خودم را به تورین خواهم رساند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز