روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 1,409
  • 1,097
  • 1,390,574
کسب رتبه اول آذربایجانشرقی در ایجاد فرصت های شغلی

استاندارآذربایجان شرقی از کسب رتبه اول استان در حمایت برای افزایش توان ظرفیت واحدهای تولیدی که کمتر از ظرفیت خود فعالیت می کردند با تعداد یک هزار و ۴۳۳ واحد خبر داد.
جبارزاده با محکوم کردن افرادی که در این روز شعارهای ضد ریاست جمهوری دادند، اظهار کرد: افرادی که از فرصت این روز و شعارهای استکبار ستیزی برای نشان دادن نگاه غیر اخلاقی خود استفاده کردند باید هرچه سریعتر محکوم شوند تا دوباره شاهد تکرار این رفتار غیر منطقی نباشیم.
وی افزود : هیچ گاه با شعار این تعداد افراد محدود نه تنها از قدرت حاضر این کشور کم نمی شود، بلکه با عزت بیشتری هم به فعالیت های خود ادامه خواهد داد.
وی در ادامه جلسه در پی بررسی گزارش کارگروه امور اقتصادی استان از تصمیم گیری برای ادامه برنامه های این کارگروه در راستای تولید اشتغال و عملی کردن اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: از یک به یک اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی تشکر ویژه دارم.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ۱۰ هزار و ۶۹۴ واحد تولیدی در کشور شناسایی شده بود که که کمتر از ظرفیت خود فعالیت داشتند، اذعان داشت: استان ما با حمایت های لازم و افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی که این مشکل را داشتند موفق شدیم یک هزار و ۴۳۳ واحد را به ظرفیت واقعی خود رسانده و رتبه اول کشوری در تعداد بازگشت واحدها کسب کنیم که استان اصفهان با یک هزار و ۲۶۰ واحد مقام دوم را داشت.
وی موفقیت بعدی استان را کسب رتبه اول آذربایجان شرقی از نظر ایجاد فرصت شغلی با افزایش ظرفیت و توان واحد های تولیدی با میزان ۲۹ هزار و ۲۶۲ نفر خواند و گفت : بعد از استان ما استان اصفهان و لرستان در جایگاه دوم و سوم کشوری قرار داشتند.
وی سومین موفقیت استان را به واسطه بیشترین حمایت و متقاضی طرح های سرمایه گذاری با تعداد ۳۶۵ طرح دانست و ادامه داد: آذربایجان شرقی در این حوزه دومین رتبه کشوری را کسب کرده است که استان همدان در این خصوص پیشی گرفت و استان گیلان بعد از استان ما جایگاه سوم را به خود اختصاص داد‌.
جبارزاده با ابراز خوشحالی از موفقیت های پی در پی استان در راستای اجرای هدف اقتصاد مقاوتی و تولید اشتغال از چهارمین موفقیت استان از منظر ایجاد فرصت های شغلی با اتمام طرح های مختلف همچون عمرانی،کشاورزی، صنعتی و… سخن گفت و افزود : در راستای اتمام این پروژه ها ۵ هزار نفر وارد اشتغال شدند.
وی ادامه داد: انشالله با تزریق اعتبارات و همت بخش خصوصی تلاش می کنیم تعداد طرح های پایان یافته سال جاری از سال گذشته بیشتر باشد.
وی در انتها بیان کرد: سال ۹۶ باید سال شکوفایی این استان در میزان تولید و ایجاد اشتغال باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز