روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 280
  • 965
  • 1,043,857
کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد مناطق توسط شهرداری منطقه ۲ تبریز

طبق ارزیابی عملکرد مناطق در میزان و کیفیت عملیاتی نمودن سامانه جامع ارزیابی و کنترل عملکرد شهرداری تبریز (سامانه ساجا)، شهرداری منطقه دو تبریز موفق به کسب رتبه نخست در بین مناطق شهرداری شد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، طبق ارزیابی عملکرد مناطق که توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز به انجام رسیده است، این منطقه موفق به کسب رتبه نخست در بین مناطق دهگانه شهرداری ها در بررسی سامانه ساجا شد.
در این ارزیابی شهرداری منطقه دو تبریز در شاخص بررسی ثبت قراردادهای عمرانی با کسب ۱۱۷ امتیاز توانست بیشترین امتیاز را به خود اختصاص دهد.
این منطقه همچنین در ادامه ارزیابی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در شاخص ثبت قراردادهای خدمات شهری و کسب ۸۱ امتیاز همچنان در رتبه نخست قرار گرفته است.
شهرداری منطقه دو تبریز در نهایت این ارزیابی در ثبت خرید از ردیف های عمرانی با کسب ۱۴۳ امتیاز و در مجموع امتیازات کسب شده با ۳۴۱ امتیاز در بررسی عملکرد سامانه جامع ارزیابی و کنترل عملکرد شهرداری تبریز (سامانه ساجا) توانست در بین مناطق دهگانه شهرداری ها، موفق به کسب رتبه نخست شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز