روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 713
  • 841
  • 1,329,446
کسب مدال نونهالان مسیر بازیکنان را برای موفقیت در آینده هموار می‌کند

مدیرفنی تیم تکواندو نونهالان گفت: قطعا هر تیمی بتواند در مسابقات جهانی حداکثر توان خود را نشان بدهد به نتیجه نیز دست پیدا خواهد کرد.
یوسف کرمی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، در خصوص شرایط تیم تکواندو نونهالان ایران اظهار داشت: شاید مسافت سفر ما کوتاه بود اما سفر طولانی را پشت سر گذاشتیم و حدود ۷ ساعت برای ترانزیت در فرودگاه ترکیه انتظار کشیدیم. خستگی بدنی و روحی بازیکنان در روز اول طبیعی بود اما بعد از ظهر تمرین با نشاطی را دختران و پسران ما پشت سر گذاشتند.
وی تصریح کرد: امیدوارم روز مسابقه شرایط همانطور باشد که ما انتظار آن را داریم. در تکواندو برخی چیزها دست ما است و برخی مسائل نیز از کنترل ما خارج است اما امیدوار هستیم این بازیکنان به آن چیزی که استحقاق آن را دارند دست پیدا کنند. کسب مدال جهانی در این سن و سال باعث خواهد شد انگیزه این بازیکنان در آینده چند برابر شود و مسیر هموارتری پیش روی خود داشته باشند.
مدیرفنی تیم تکواندو نونهالان در خصوص اینکه چقدر امیدوار است این نسل نونهالان تکواندو ایران مانند دور اول به مقام قهرمانی دست یابد، گفت: در رده‌های سنی پایه هر دوره بازیکنان به دلیل شرایط سنی تغییر می‌کنند و حتی ممکن است این نفرات در سالیان آینده دیگر تکواندو کار نکنند. تیم ما و حتی رقبای ما نسبت به دوره گذشته صد در صد تغییر کردند و شرایط مانند رده بزرگسالان نیست که با توجه به رقبا نتایج بتوان نتایج را پیش‌بینی کرد. قطعا هر تیمی بتواند در این مسابقات حداکثر توان خود را نشان بدهد به نتیجه نیز دست پیدا خواهد کرد.
کرمی تاکید کرد: اگر بچه‌ها ما به توانایی‌های خود ایمان داشته باشند توانایی کسب بهترین نتیجه را دارند اما در این رده سنی توانایی فنی آنچنان تاثیر گذار نیست و هر چقدر تلاش ورزشکاران بیشتر باشد دستاورد بهتری نیز خواهند داشت.
وی در خصوص رقبای ایران بیان کرد: طبیعتا کره‌جنوبی مانند همیشه رقیب ایران است و در این شکی نیست اما کشورهای اروپایی نیز به دلیل حضور در مسابقات مختلف از رقبای ما هستند. شاید نفرات اروپایی از لحاظ توان فنی در حد بازیکنان ما نباشند اما با سیستم‌های الکترونیکی راحت هستند و به راحتی پا می‌زنند. اکثر کشورهای اروپایی به خصوص روسیه به همراه کره‌جنوبی و چین حریفان خوبی برای تیم ایران هستند.
مدیرفنی تیم تکواندو نونهالان در پایان خاطرنشان کرد: از همه مردم ایران و علاقمندانی که صادقانه تکواندو را پیگیری می‌کنند خواهش می‌کنم بازیکنان تیم ایران را دعا کنند. دوری از خانواده‌ها برای بازیکنان این رده سنی بسیار سخت است و در کنار آن این بچه‌ها برای حضور در ورزش حرفه‌ای سختی زیادی را متحمل و وزن زیادی را کم کردند و به خاطر این زحمات خواستار دعای مردم هستم تا با یک مدال خوشرنگ برای کشورشان افتخارآفرینی کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز