روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 345
  • 849
  • 1,360,257
کسب مقام برترغنی‌سازی اوقات فراغت استان توسط کانون پرورش فکری

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از کسب مقام برترغنی‌سازی اوقات فراغت توسط این کانون خبر داد.
هادی یوسف زاده با اعلام این خبر گفت: در لوح تقدیری که اعطا شده است، از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در جهت برگزاری شایسته برنامه‌های ویژه خانواده و نوجوانان در جهت غنی‌سازی اوقات فراغت تشکر و قدردانی شده‌است.
وی افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی در زمینه غنی سازی اوقات فراغت برنامه ریزی گسترده‌ای برای طول سال و مخصوصاً ایام تابستان دارد.
یوسف زاده اضافه نمود: کانون پرورش فکری استان در طول تابستان ۹۵ در ۲۸ پایگاه اوقات فراغت بیش از ۲۰۰ دوره آموزشی، ۲۷۰ دوره فرهنگی هنری، ۳۲ گردهمایی و مراسم، ۱۰ اردوی تابستانی، ۲۰ کارگاه معارف اسلامی و ۲۰ کارگاه علمی پژوهشی در غالب افزون بر ۶۰۰ کلاس و گردهمایی را برگزار نموده است.
وی تصریح کرد: این کلاس‌ها در طول تابستان و به مدت ۲۰ جلسه برگزار شده و فعالیت بعضی از این کلاس‌ها در طول پاییز و زمستان هم ادامه داشته و دارد.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی افزود: اوقات فراغت مساوی با اوقات بیکاری نیست بلکه برابر است با زمانی که برای شکوفا شدن و رشد باید با برنامه‌ریزی صرف شود و به همین منظور از خانواده‌ها می‌خواهیم که برنامه‌ریزی خاصی برای فرزندان داشته باشند تا بتوانند با ذائقه و نیاز خود انتخاب کنند.
یوسف زاده اظهار داشت: در کانون پرورشی خدماتی را برای این اوقات در نظر گرفته‌ایم تا با شیوه‌های جذاب و خلاق متناسب با سن و نیازهای جنسیتی کودکان و نوجوانان بتوانند از آنها استفاده کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز