روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
کشاورزان آذربایجان شرقی صاحب کارت اعتباری می‌شوند

رئیس سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی گفت: در راستای حمایت از کشاورزان، کارت اعتباری خرید نهاده‌های کشاورزی اجرایی می‌شود.
به گزارش از روابط عمومی سازمان تعاون روستایی آذربایجان‌شرقی، حسین غفاری در دیدار با مدیر شعب پست بانک آذربایجان شرقی در راستای صدور کارت اعتباری خرید نهاده‌های مورد نیاز کشاورزان، اظهار کرد: این کارت‌های اعتباری توسط پست بانک برای اعضای شبکه تحت پوشش این سازمان جهت بهره‌مندی از تسهیلات صندوق توسعه ملی صادر می‌شود.
رئیس سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی با اشاره به تاکید دولت بر حمایت‌های مختلف از کشاورزان، تصریح کرد: کارت‌های اعتباری یکی از ابزارهای مالی است که متناسب با درآمد هر فردی اعتبار سنجی شده و به او داده می‌شود که در بیشتر کشور‌ها نیز مرسوم است.
رئیس سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی در ادامه افزود: صدور این کارت با هدف سهولت در انجام امور بانکی کشاورزان و روستائیان برای خرید ملزومات، ابزار‌ها و نهاده‌های کشاورزی خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز