روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 146
  • 969
  • 1,384,422
کشتیرانی خزر سهم مناسبی از بازارهای منطقه ای دارد

مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: کشتیرانی دریای خزر با سوددهی قابل قبول در شرایط دشوار منطقه‌ای و بین المللی و با وجود رقبای تجاری توانسته است سهم مناسبی از بازارهای منطقه ای را به خود اختصاص دهد.
محمد سعیدی در نشست با مدیران کشتیرانی دریای خزر، این شرکت را یکی از بهترین شرکت های گروه کشتیرانی عنوان کرد وافزود: کشتیرانی خزر با وجود رقبای تجاری در منطقه موفقیت های زیادی کسب کرده است.در دوران پسا تحریم فعال شدن خطوط لاینری از خلیج فارس به اقصی نقاط دنیا و اجرایی شدن قراردادها تاکنون موفقیت های خوبی را نصیب کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران کرده است.تمام شرکت‌های تابعه گروه کشتیرانی باید در راستای اهداف تعیین شده حرکت و تلاش کنند سهم خود را از بازارهای منطقه ای و بین المللی ارتقا دهند.علی اکبر غنجی مدیرعامل شرکت کشتیرانی دریای خزر با ارایه گزارشی از عملکرد این شرکت، آخرین وضعیت فعالیت کشتیرانی دریای خزر را تشریح کرد. براساس آخرین گزارش موسسه تحقیقاتی کلارسون لندن کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (IRISL) برای دومین ماه متوالی با حمل ۹۲ هزار و ۶۷۴ کانتینر ( TEU ) در رتبه نوزدهم جدول مالکان کشتی های کانتینری قرار گرفته و کشتیرانی خزر نیز یکی از شرکت های تابعه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است. گزارش این موسسه بین المللی حاکی از جایگاه مناسب و توانمندی کشتیرانی ایران در دوران جدید پس از لغو تحریم ها است که بزرگترین ناوگان ملی حمل و نقل دریایی کشور را در منطقه خاورمیانه در اختیار دارد.
سال گذشته کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در میان مالکان کشتی های کانتینربر در رتبه ۲۳ قرار داشت، اما با افزایش حمل و نقل کانتینری امسال رتبه این شرکت به رده ۱۹ ارتقا پیدا کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز