روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 1,161
  • 1,097
  • 1,390,326
کشتی‌گیر ملی‌پوشی که آتش‌نشان بودن را ترجیح داد

دارنده مدال طلای کشتی آزاد آسیا با بیان اینکه خاطرات خوبی از حضور در دنیای کشتی ندارد گفت: شرایط کاری‌ام به واسطه حضور در آتش‌نشانی بگونه‌ای نبود که بتوانم به حضور در کشتی ادامه بدهم.
احسان امینی در گفتگو با خبرنگاران، درباره علت خداحافظی زودهنگام خود از دنیای کشتی اظهار کرد: واژه خداحافظی از دنیای کشتی برازنده نفراتی مانند سوریان، دبیر، حیدری و … است. آن‌ها بودند که از دنیای کشتی خداحافظی کردند نه من که خود را در حد بزرگان کشتی ایران نمی‌دانم. بهتر است بگوییم از کشتی کناره‌گیری کردم.
دارنده مدال طلای آسیا افزود: من به عنوان آتش‌نشان در کرمانشاه مشغول به کار هستم که ۱۴ روز باید در محل کارم باشم و ۷ روز استراحت دارم.به همین علت نمی‌توانم به صورت حرفه‌ای در کشتی حضور داشته باشم و بهتر دیدم با توجه به این شرایط دیگر در کشتی نباشم.البته برای حفظ سلامتی‌ام به ورزش ادامه می دهم اما دیگر بصورت حرفه‌ای در کشتی نخواهم بود.از سوی دیگر نزدیک ۳۰ سال سن دارم و با توجه به شرایطی که دارم بهترین کار را کناره‌گیری از کشتی دیدم.
وی با بیان اینکه خاطرات خوبی از حضور چندین ساله در کشتی ندارد گفت:شاید اشتباهات یا کم کاری خودم باعث شد به آنچه که در کشتی دنبالش بودم نرسم اما هنوز هم می‌گویم هر چه که دارم از کشتی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز