روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 521
  • 899
  • 1,048,938
کشـف ۶۰ هـزار لیتـر انواع روغن خودرو

فرمانده هنگ مرزی پارس‌آباد مغان گفت: بیش از ۶۰ هزار لیتر انواع روغن خودروی احتکار شده از یک انبار در پارس‌آباد کشف و انبار مذکور پلمب شد.
سرهنگ راسخ غفارپور در تشریح جزییات این عملیات اظهار داشت: این میزان روغن خودروی احتکار شده در راستای برخورد با اخلالگران و مفسدان اقتصادی و مقابله با محتکران کالاهای اساسی مردم و با رصد اطلاعاتی، شناسایی و در دستور کار ماموران هنگ مرزی پارس‌آباد قرار گرفت که در این عملیات و اقدام به کشف مقداری روغن خودرو از انواع مختلف آن کشف شد.
وی با اشاره به اینکه ماموران اطلاعات این هنگ مرزی با انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از صحت موضوع به محل اعزام شدند، افزود: ماموران هنگ مرزی پارس‌آباد پس از اعزام به محل از انبار مذکور که در یکی از آبادیهای مرزی شهرستان پارس‌آباد دپو شده بود بازدید به عمل آورده و در بازرسی صورت گرفته بیش از ۶۰ هزار لیتر انواع روغن خودروی احتکار شده را کشف کردند.
فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: ماموران ضمن پلمپ کردن این انبار، یک متهم دستگیر کردند که متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی استان معرفی شد.
غفارپور ضمن آگاهی‌بخشی به مردم در خصوص احتمال وجود چنین انبارهایی از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه انبار مشکوک مراتب را به دستگاههای نظارتی مربوطه گزارش دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز