روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۸/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 958
  • بازدید دیروز: 907
  • کل بازدید ها: 463,562
کشف بقایای اجساد خانواده فرانسوی

مأموران پلیس جنایی فرانسه، درپی اعتراف‌های عاملان قتل خانواده چهارنفره‌ای که قربانی ارثیه خانوادگی شدند، بقایای اجساد را درنزدیکی خانه آنها کشف کردند. به گزارش پلیس فرانسه، «هوبرت کاویسین» که داماد سابق خانواده «ترودک» است، اواسط هفته گذشته و درحالی که حدود ۲۰ روز از گم شدن مرموز «پاسکال ترودک»، همسر و دو فرزند نوجوانش می‌گذشت دستگیرشد ودر بازجویی‌های تخصصی به قتل عام این خانواده در خانه‌شان واقع درشهر «نانت» اعتراف کرد.
اوگفت که با کمک همسرسابقش، نقشه سرقت کلید گاوصندوق پدرمرحوم همسرسابق خود را طراحی واجرا کرده بودند.اما پس ازورود به خانه برادرزن سابقش، تمامی اعضای خانواده را کشت.
وی درتازه‌ ترین اعتراف هایش گفت:بدن قربانیان را سوزانده وسپس آنها را دفن کرده است. درپی اعتراف‌های هولناک این جنایتکاران، تحقیقات برای یافتن بقایای جسد آغاز شد. پلیس هم با توجه به اطلاعات تازه‌ای که قاتل در اختیارشان گذاشته بود، به همراه عامل اصلی جنایت، به مزرعه‌ای درحوالی محل جنایت رفته و بخشی از اجزای بدن مقتولان را پیدا کردند. هوبرت در اعتراف های خود مدعی شده بود که ترودک و خانواده‌اش را با تصور پنهان کردن شمش‌های طلایی که ارثیه خانوادگی‌اش بود به قتل رسانده است. همسر سابق متهم نیز به اتهام معاونت در قتل، بازداشت است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز