روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 675
  • 745
  • 1,382,099
کشف بیش از ۴ میلیارد طلای سرقتی

فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند شش‌نفره سارقان منزل و کشف بیش از چهار‌میلیاردو ۵۰۰‌ میلیون ریال طلای مسروقه در شهرستان ساری خبر داد.
سردار سیدمحمود میرفیضی گفت: در پی وقوع سرقت منزلی در شهرستان ساری و سرقت بیش از چهار‌میلیاردو ۵۰۰‌ میلیون ریال طلا و جواهرآلات یکی از شهروندان از سوی سارق یا سارقان، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با حضور در محل وقوع سرقت ضمن بررسی میدانی صحنه جرم با انجام تحقیقات از مال‌باخته با استفاده از روش‌های علمی کشف جرم، یکی از سارقان حرفه‌ای منزل اهل و ساکن یکی از استان‌های جنوب غرب کشور را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان مازندران خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی با تشکیل تیم ویژه ضمن شناسایی مخفیگاه این متهم وی را به همراه دو همدست دیگرش که یکی از آنان زنی ۴۶ساله بود، در شهرستان‌های بهشهر و ساری دستگیر کردند.
میرفیضی اظهار کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی با همکاری فردی دیگر اقرار کردند.
وی از شناسایی و دستگیری همدست متهمان به همراه دو مال‌خر در استان تهران و البرز خبر داد و افزود: در دو مرحله بیش از ۱۸۵‌ میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش طلاهای مسروقه از متهمان کشف شد.
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه سارقان طلاهای مسروقه را به یک زن ساکن یکی از کشورهای همسایه فروخته‌اند، افزود: با انجام اقدامات پلیسی طلاهای مسروقه مسترد و تحویل مال‌باخته شد.
فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند./میزان

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز