روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 653
  • 857
  • 1,393,946
کشف ۳۳۵ کیلوگرم هروئین از تریلی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران و آمل در عملیات مشترک توانستند ۳۰۰ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه ای در داخل تریلی جاسازی شده بود را کشف کنند.
سرهنگ محمد بخشنده با اشاره به اجرای عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آمل در خصوص کشف بیش از ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری سه قاچاقچی، افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب چندی پیش طی عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با موادمخدر آمل موفق به کشف محموله هروئین و دستگیری قاچاقچیان شدند.
وی گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران عملیات ویژه این یگان مشخص شد که سه تن از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر در محدوده تهران بزرگ و شهرستان آمل اقدام به قاچاق و توزیع مواد مخدر می‌کنند، برهمین اساس تحقیقات و بررسی‌های میدانی را با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان آمل ادامه دادیم.
سرهنگ بخشنده افزود: در ادامه ماموران دریافتند که قاچاقچیان با استفاده از یک دستگاه تریلی یخچالدار اقدام به قاچاق مواد مخدر کرده اند که طی هماهنگی‌های انجام شده خودروی متهمان در یکی از محورهای شهرستان آمل متوقف و سه سرنشین آن دستگیر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو ۳۳۵ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف و هر سه متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرایم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز