روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 937
  • 857
  • 1,394,230
کلانتری: فجرسپاسی ظرف۳ سال به لیگ برتر صعود می‌کند

علی اصغر کلانتری در گفت و گویی، در مورد انتخابش به عنوان سرمربی جدید فجرسپاسی گفت: باشگاه سه چهار گزینه در داخل استان و چند گزینه خارج از استان برای سرمربیگری فجرسپاسی داشت و من هم به باشگاه برنامه داده بودم و در نهایت هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه من را به عنوان سرمربی انتخاب کردند. از زحمات غلام پیروانی برای هدایت تیم فجر در فصل گذشته و اینکه تیم را در لیگ دسته اول حفظ کرد هم تشکر می‌کنم.
وی در مورد اینکه قول صعود به مدیران باشگاه فجرسپاسی داده اظهار داشت: خود باشگاه برنامه‌ای سه ساله تدوین کرده است که جناب فلاح مدیرعامل جدید باشگاه این برنامه را هدایت می‌کنند و بر اساس این برنامه سال اول به دنبال ساختارسازی و توجه به تیم‌های پایه مدنظر است. سال دوم برطرف شدن ضعف‌های سال اول و در سال سوم نیز صعود به لیگ برتر از اهداف باشگاه است. البته در این مدت تلاش می‌کنیم از برنامه باشگاه جلوتر باشیم.
کلانتری در مورد انتخاب بازیکنان برای فصل آینده گفت: ۷۰ درصد تیم را بازیکنان سرباز تشکیل می‌دهند. نفراتی که فصل گذشته با تیم قرارداد داشتند و بازیکنانی که سرباز هستند همچنان در خدمت تیم فجرسپاسی خواهند بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز