روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 514
  • 798
  • 1,334,013
کلاهبرداری با جعل عنوان رادیو پیام

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمان گفت: عاملان اصلی کلاهبرداری با جعل عنوان رادیو پیام با اقدامات قضایی، پلیسی و فنی شناسایی وتحت تعقیب قرار گرفتند.
دادخدا سالاری گفت: عاملان اصلی کلاهبرداری با جعل عنوان رادیو پیام با اقدامات قضایی، پلیسی و فنی شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.
وی گفت: در پی اعلام شکایت فردی مبنی بر اینکه افرادی با خط تلفن ثابت تهران و تحت عنوان مجری رادیو پیام با وی ارتباط و اعلام کرده اند که در قرعه کشی به مناسبت روز پدر شما برنده سفر به نجف اشرف شده اید و بلیط رفت برگشت برای شما صادر خواهد شد، شماره ملی و مشخصات خود را اعلام کنید.
سالاری افزود: این افراد بعد از ساعتی مجدداً با وی تماس و اعلام کرده است که بلیط سفر به عراق برای شما صادر و سپس اقدام به ارسال تصویر بلیط سفر عراق از طریق تلگرام به وی نموده و از وی میخواهند که جهت دریافت الباقی هزینه سفرش شماره کارت خود را ارسال و بعد از مدتی مجدداً با وی تماس و اعلام می دارند در کارت شما اشکالی وجود دارد به خودپرداز مراجعه کنند.
دادستان کرمان اضافه کرد: کلاهبرداران پیامکی در ادامه از فرد می خواهند که با وارد کردن شماره شناسه ای مبلغی به حساب آنها واریز و سپس خواستار عملیات دیگری جهت واریز الباقی مبلغ شده که از این طریق کلیه موجودی حساب وی را تخلیه می کنند.
وی گفت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد افراد مختلفی از این طریق میلیاردها ریال در نقاط مختلف کشور کلاهبرداری کرده اند که در این راستا کلیه حساب های بانکی متهمین شناسایی و با حکم قضایی توقیف شده است.
سالاری در ادامه خاطرنشان کرد: مردم دقت کنند که کلاهبرداران با جعل عناوین فریبنده از قبیل مراکز حکومتی و وزارتخانه و سازمانهای دولتی رادیو، تلویزیون و حتی اماکن مقدس فریب تماس های تلفنی به ظاهر موجه را نخورند چرا که در پشت این عناوین به ظاهر موجه اما غیرواقعی دامهای بزرگی توسط مجرمین گسترده شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز