روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 353
  • 721
  • 1,335,275
کلاهبرداری میلیاردی با پیامک

رئیس پلیس فتای مازندران از شناسایی و دستگیری اعضای باند کلاهبرداری پیامکی میلیاردی در این استان خبر داد.
سرهنگ حسن محمدنژاد گفت: در پی مراجعه و طرح شکایت یکی از شهروندان با مجموعه قضایی به این پلیس مبنی بر کلاهبرداری پیامکی از وی از سوی افرادی ناشناس، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان این پلیس قرار گرفت.کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات از مالباخته دریافتند، فرد یا افرادی با ارسال پیامک به مالباخته مبنی بر اینکه وی در مسابقه رادیویی برنده ۵۰ میلیون ریال کمک هزینه سفر شده‌ با این ترفند اطلاعات حساب بانکی وی را دریافت و از این طریق به برداشت غیرمجاز ۲۳۰ میلیون ریال از حساب بانکی اش اقدام کردند.کارآگاهان این پلیس با بررسی‌های تخصصی و اطلاعاتی رد دو متهم به کلاهبرداری پیامکی به نام‌های «م-ق» و «ح-ع» را در شهر پردیس استان تهران شناسایی کردند.
در ادامه تحقیقات با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضایی این افراد را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و در بازدید از مخفیگاه آنان، ۲۴ عدد کارت عابر بانک به همراه تعدادی سیم کارت و کپی شناسنامه کشف کردند.
به گفته رئیس پلیس فتای مازندران، متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی عنوان داشتند با همکاری و راهنمایی یکی از دوستانشان که در زندان به سر می‌برد، اقدام به کلاهبرداری پیامکی می‌کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز