روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
کلاهبرداری ۳۰۰ میلیونی یک خارجی از مردم

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: یکی از اتباع خارجی که ۳۰۰ میلیون ریال از شهروندان مشهدی کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ حمید رزمخواه گفت: در پی شکایت مردی مبنی بر کلاهبرداری از خود، تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شد.
وی افزود: در بررسی اظهارات مالباخته مشخص شد مردی جوان با مراجعه حضوری و ارائه برخی مدارک و مستندات مبنی بر برنده شدن در اپراتور مخابراتی پس از جلب اعتماد برای تسریع در انجام امور اداری مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری کرده است.
وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق اظهارات شاکی پرونده چهره فرضی متهم را ترسیم و تحقیقات گسترده ای را با کنترل نامحسوس پاتوق های وی آغاز کردند.
سرهنگ رزمخواه اظهار کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پس از چندین روز تحقیقات پلیسی سرانجام متهم را در محدوده بلوار طبرسی مشهد شناسایی و دستگیر کردند که در بازجویی های اولیه منکر هرگونه جرمی بود اما در ادامه تحقیقات و شهادت شهود به سه فقره کلاهبرداری اعتراف کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز