کلنگ‌زنی ۲ پارک محله ای با مساحت ۴۱۷۰۰ مترمربع

شهردار منطقه یک از مراسم برگزاری کلنگ زنی ۲ پارک محله ای با مساحت۴۱۷۰۰ متر مربع خبر داد.
به گزارش شهریاربه نقل ازامور ارتباطات شهرداری منطقه ۱ تبریز، قربانیان با اشاره به اینکه در راستای اهداف شهرداری و دستورات شهردار تبریز مبنی بر حفظ و حراست ، احیا و ایجاد پارکهای محله ای در سطح مناطق این شهرداری اقدام به تعیین نقاط قابل اجرا در این حوزه نموده است.
وی ادامه داد: پارک بزرگ محله‌ای در دستور کار قرار گرفته است که همزمان با افتتاح ۸ پروژه عمرانی به مبلغ حدود ۵۰ میلیارد ریال این دو پارک به نام‌های پزشکان و سلامت نیز کلنگ‌زنی می گردد.
شهردار منطقه یک تاکید کرد: پارک های در دست اقدام شامل پارک سلامت به مساحت ۳۵۰۰۰ متر مربع شامل زمین ورزشی، رستوران، محل بازی کودکان، محل برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری و پارک پزشکان به مساحت ۶۷۰۰۰متر مربع می باشد که کلنگ زنی می شود.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، قربانیان تبریزی شهردار منطقه ۱ از اتمام پروژه اصلاح هندسی تقاطع بلوار شهید رجایی و خیابان شهید شفیع زاده خبر داد.
قربانیان بیان داشت: برنامه های ویژه ای جهت روان سازی تردد شهری در سطح این منطقه را در دستور کار قرار داده تا بتوانیم جهت رفاه حال همشهریان گرامی گام‌های موثری برداشته و مشکلات ترافیکی را حل نمایم، بر همین اساس پروژه اصلاح هندسی تقاطع بلوار شهید رجایی اجرایی و هم اکنون به اتمام رسیده است.
شهردار منطقه یک اشاره نمود: این پروژه دارای دو باند سواره رو که هر کدام به عرض ۷ متر و به طول ۳۳ متر می باشد و توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه اجرا و در قالب ۸ پروژه عمرانی منطقه طی هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید. هم چنین به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، نصرا…پور معاون فنی و عمرانی منطقه ۱ از احداث سرویس بهداشتی در پارک ولیعصر این منطقه خبر داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از