روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 240
  • 693
  • 1,436,389
کلیه معاملات را علنی می‌‌کنیم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، شفاف سازی را راهبرد خود در این وزارتخانه عنوان کرد و گفت: تاکنون در این مسیر نتایج بسیار خوبی به دست آورده‌ایم.
«محمد شریعتمداری» در جلسه با فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ضمن تقدیر از اعتماد نمایندگان، یاد و خاطره مرحوم نوربخش و تاج الدین را گرامی داشت.
وی در ادامه به موضوع پتروشیمی اشاره کرد و اظهار داشت: سیاست‌گذاری ما در حوزه پتروشیمی تشکیل هلدینگ‌های بزرگ و موثر است تا وضعیت شرکت‌‎ها را از این شرایط گسترده به لحاظ مدیریتی، خارج کنیم، در مورد فعالیت‌های فولاد، سیمان و … نیز همین سیاست‌ها دنبال می‌شود.
وزیر تعان، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که شفاف سازی راهبرد ما در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و ادامه خواهد داشت، افزود: کلیه اطلاعات لازم در اختیار شهروندان و مردم قرار خواهد گرفت و تاکنون در مسیر شفاف‌سازی نتایج خیلی خوبی به دست آورده‌ایم، همچنین کلیه معاملات را طی ۳ ماه آینده علنی می‌کنیم زیرا اصل بر شفافیت است.
شریعتمداری یادآور شد: در سال ۹۷ و ۹۸ شرایط متفاوت است و اولویت‌های بودجه ای هم باید متفاوت باشد، ما خواستار پرداخت مطالبات تامین اجتماعی هستیم.
وی گفت: اگر مطالبات پرداخت نشود ما چگونه می‌توانیم تعهدات بیمه‌ای خود را انجام دهیم؟ ترتیبات پرداخت مطالبات تامین اجتماعی باید در بودجه ۹۸ دیده و تصویب شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز