روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 104
  • 420
  • 1,435,560
کمبود برق مهم‌ترین چالش شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: کمبود برق مورد نیاز در شهرک‌های صنعتی استان نیز یکی از مهم‌ترین چالش‌ها پیش روی صنعت استان به شمار می‌رود.
سیدمرتضی نیرومند اسکویی در جمع خبرنگاران ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کلی شهرک‌های صنعتی استان اظهار کرد:‌ با توجه به افزایش نا متعارف قیمت قیر، آسفالت‌ریزی معابر شهرک‌های صنعتی به چالشی برای این شرکت تبدیل شده است.
وی افزود: بر اساس قانون برنامه ششم باید بخشی از مالیات ارزش‌افزوده واحدهای مستقر در شهرکهای صنعتی به شرکت شهرکهای صنعتی جهت نوسازی و تکمیل زیرساخت هاتخصیص یابد که عدم اجرای این قانون اداره برخی شهرک‌های صنعتی را با مشکل مواجه کرده است.کمبود برق مورد نیاز در شهرک‌های صنعتی استان نیز یکی از مهم‌ترین چالش‌ها پیش روی صنعت استان به شمار می‌رود که همراهی و همکاری مجموعه‌های وزارت نیرو را برای تأمین کسری برق شهرک‌های صنعتی می‌طلبد.
حدود نیمی از واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی در محدوده شهرک‌های صنعتی واقع‌شده و لازم است تا زیرساخت‌های مورد نیاز آن اعم از برق، آب، گاز، تلفن و غیره تأمین و ارتقا یابد.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط موجود کشور ضرورت توجه به بخش صنعت بسیار بیشتر از گذشته نمود پیدا می‌کند و لازم است تا همه بخش‌های مرتبط از دستگاه‌های خدمات رسان گرفته تا بخش بانکی و بیمه از تولید و اشتغال حمایت کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز