روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 173
  • 700
  • 1,332,113
کمبود مراکز خدمات توانبخشی در کشور

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس گفت: با توجه به پیشروی جمعیت به سمت پیری افزایش تصادفات رانندگی و تعداد معلولان، ارتقای خدمات توانبخشی و افزایش مراکز خدمات توانبخشی امری ضروری است.
یعقوب شیویاری، با انتقاد از کمبود مراکز خدمات توانبخشی در کشور با بیان اینکه ۱۰درصد جمعیت کشور سالمند است، اظهار داشت: با توجه به پیشروی جمعیت به سمت پیری و افزایش آمار تصادفات نیاز کشور به ارتقای خدمات توانبخشی ۲چندان می‌شود و نیاز است مراکز توانبخشی افزایش، کمبود تجهیزات تخصصی رفع همچنین فضای مناسب برای ایجاد مراکز توانبخشی در کشور در نظر گرفته شود.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تعلل در ارائه خدمات توانبخشی به معلولان، هزینه‌های زیادی را به خانواده بیماران و جامعه تحمیل می‌کند.
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس تصریح کرد: ارائه خدمات لازم در زمان مؤثر عاملی مهم برای بازگرداندن معلولان به زندگی عادی است در این رابطه لازم است در طرح تحول سلامت به مقوله توانبخشی توجه جدی شده و برای توسعه توانبخشی منابع مالی و نیروی انسانی آن تأمین شود، برای ارائه بهتر خدمات توانبخشی نیروهای متخصص بیشتری به کار گرفته شود تا این افراد زودتر بتوانند به چرخه زندگی بازگردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز