روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 640
  • 798
  • 1,334,139
کمپین خرید کالای ایرانی مصداق عشق به کشور است

بازیگر مجموعه تلویزیونی «بیقرار»، راه اندازی کمپین خرید کالای ایرانی را مصداق عشق به کشور و حمایت از تولید داخلی دانست.
کامران تفتی افزود: حمایت از خرید کالای ایرانی که این روزها کمپین آن در فضای مجازی راه اندازی شده، مصداق عینی عشق به کشور و حمایت از تولیدات داخلی است.
تفتی با بیان اینکه مردم ایران همواره با عشق و علاقه از رویکردهای اقتصادی و تقویت معیشت جامعه حمایت می کنند، اظهار کرد: در عین حال نیز باید به نیاز، انتخاب و سلایق مردم احترام گذاشت، و کالاها با کیفیت بهتر، تنوع بیشتر و بر اساس نیاز تولید شود.
بازیگر سریال تلویزیونی «زریر هشت» ادامه داد: حمایت از مصرف کالای ایرانی باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل و به مردم در این زمینه اطلاع رسانی درستی شود زیرا خرید کالای ایرانی منجر به رونق اقتصاد و افزایش تولیدات ملی خواهد شد.
تفتی با بیان اینکه تولید کالای با دوام و با کیفیت نمادی از فرهنگ یک کشور است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در کشوری با فرهنگ غنی و باستانی زندگی می کنیم، بهتر است برخی از کالاهای ایرانی در اشکال متنوع نمادی از آداب و سنن ما باشد و این باعث می شود که در دنیا نیز فرهنگ ایرانی شناخته تر شود.
بازیگر فیلم سینمایی «مرگ کسب و کار من است» خاطرنشان کرد: بهره گیری از تکنیک های مختلف می تواند افراد جامعه را با مزیت برندهای ساخت داخل آشنا ساخته و افراد را در انتخاب و خرید کالای ایرانی ترغیب کند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) همسو با تاکیدات رهبر معظم انقلاب در عملیاتی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های دولت در این زمینه، کمپین خبری خرید کالای باکیفیت داخلی را باهدف افزایش توانمندی صنایع داخلی و تشویق به بهبود تولیدات خود، از این هفته آغاز کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز