روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 388
  • 721
  • 1,335,310
کمک به تامین مالی مرکز بازپروری معتادان وظیفه همه دستگاه هاست

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بهانه برخی دستگاه ها مبنی بر غیر قانونی بودن کمک آنها به مرکز ماده ۱۶ اظهارکرد: این مرکز محلی برای ارائه خدمت به افراد محروم و درمانده است و همه دستگاه ها موظف هستند برای تامین منابع این مرکز با هر عنوانی کمک کنند.
جبارزاده در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان افزود: مرکز ماده ۱۶ بر اساس نیاز و به عنوان معتبرترین مرکز کشور با مجوز شخص وزیر کشور احداث شده و کاملا قانونی است.
وی با بیان اینکه مرکز ماده ۱۶ آبروی استان و پناهگاه فرزندان ماست، گفت: حاضرم برای تامین منابع مالی این مرکز تمام دارایی ام را بفروشم.
جبارزاده گفت: ۵۰ تخت به ظرفیت تختی مرکز ماده ۱۶ در سال جاری افزوده می شود و همه موظف به همکاری هستند.
وی همچنین از تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی و اطلاعاتی استان در راستای مبارزه با مواد مخدر و کشف مقادیر بالای مواد در سال جاری تقدیر کرد.
وی افزود: در سایه فعالیت شبانه روزی نیروهای اطلاعاتی در سال جاری باند فروش مواد صنعتی شیشه که اقدام به فروش ۲۰۰ کیلوگرم مواد شیشه در سطح شهر تبریز کرده بودند شناسایی و منهدم شد.
وی با اشاره به همکاری تمام قضات و دادستانهای استان در امر مبارزه با مواد مخدر از حمایت همیشگی دستگاه قضایی از نیروهای مبارزه با مواد مخدر قدردانی کرد .
جبارزاده اضافه کرد: در نتیجه این فعالیت ها آذربایجان شرقی به استانی ناامن برای سوداگران مرگ تبدیل شده و قاچاقچیان مواد مخدر بدانند که سربازان امام زمان عج و نیروی انتظامی لحظه به لحظه در تعقیب آنان هستند.
وی با بیان اینکه امیدواریم روزی برسد که عرضه و تقاضای مواد مخدر به پایین ترین سطح خود برسد، گفت: باید با شیوه های علمی برای محدودیت بحث عرضه و تقاضا مواد در استان اقدام کنیم.
وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در راستای پیشگیری از مواد مخدر در استان انجام شده است، اظهارکرد: در بحث پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید از ظرفیت هنرمندان و همچنین فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بیش از پیش بهره مند شد.
وی با تاکید بر اینکه باید فرهنگ کمک خیران به افراد معتاد و بهبود یافته در استان پررنگ تر شود، ادامه داد: ارزش و ثواب احیای یک انسان و بازگرداندن وی به زندگی کمتر از مدرسه سازی نیست.
وی با اشاره به پرداخت تسهیلات خود اشتغالی به بهبود یافتگان، گفت: بخشی از این تسهیلات به کسانی که برای بهبود یافتگان اشتغال زایی کنند پرداخت شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز