روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 781
  • 889
  • 993,812
کوتاهی در بخش حمل و نقل جاده ای غیرقابل قبول است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نقاط حادثه ساز استان در تردد خودروها باید اصلاح و نسبت به ایمن سازی جاده ها اقدام شود، هر گونه کوتاهی در این حوزه را غیرقابل قبول دانست.
جواد رحمتی در جلسه شورای ترافیک آذربایجان شرقی با بیان اینکه حفظ جان مردم مهم است، افزود: در برخی موارد از سوی دستگاه های مرتبط در بخش حمل و نقل جاده ای درون شهری و برون شهری کوتاهی شده و علایم رانندگی در جاده ها کافی نیست.
وی با تاکید بر ایمن سازی جاده ها برای رفت و آمد رانندگان اظهار داشت: نصب علایم راهنمایی و رانندگی، ایجاد روشنایی کافی و افزایش کیفیت آسفالت جاده ها از اقدام های لازم برای ایمن سازی جاده هاست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی یادآوری کرد: با وجود محدودیت منابع، در حمل و نقل درون شهری باید شهرداری ها و در جاده های بین شهری راهداری اقدام های لازم را برای رفع مشکلات این حوزه انجام دهند.
رحمتی ادامه داد: دستگاه های متولی باید نیازهای خود را اعلام کنند تا با برنامه ریزی لازم و اولویت بندی آن ها نسبت به رفع مشکلات تردد درون شهری و ایمن سازی جاده ها اقدام شود.
وی عدول از قوانین را موجب افزایش تصادف های حادثه ساز در ترددهای درون شهری و برون شهری اعلام کرد و گفت: وضع روکش آسفالت جاده های استان مناسب نبوده و این موضوع نیز از دلایل بروز تصادف های جاده ای است.
رحمتی افزود: مسوولان دستگاه های ذیربط باید مناطقی را که حادثه ساز بوده و فراوانی تصادف در این مناطق وجود دارد ایمن سازی کرده و نسبت به روان سازی ترافیک در این مناطق اقدام کنند.
وی گفت: وجود راه های دسترسی زیاد از نقاط مختلف به جاده اصلی نیز از عوامل بروز تصادف های جاده ای برون شهری است که باید نسبت به جداسازی جاده اصلی از راه های دسترسی زیاد اقدام شود.
در این جلسه مشکلات مربوط به ترافیک برخی از شهرها و تردد خودروهای درون شهری و برون شهری در محورهای استان رسیدگی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز