روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 759
  • 700
  • 1,332,699
کوچ مدافع سابق تیم ملی به لیگ قطر

در کمتر از چند روز سریال کوچ بازیکنان بیرون مانده از لیگ برتر به رقابت های دسته اول قطر وارد قسمت جدیدی شد تا این بار باشگاه معیذر هم صاحب بازیکنی ایرانی شود.
به گزارش “ورزش سه”، تنها یکی دو روز بعد از قطعی شدن حضور میثم مجیدی در الشمال این بار نوبت به مدافع سابق نفت و سایپا رسید تا بعد از این که با هیچ باشگاه لیگ برتری به توافق نرسیده بود، چمدان های خود را برای کوچ به قطر و پوشیدن پیراهن تیمی در دسته اول این کشور آماده کند.
سیامک کوروشی مدافع فصل گذشته سایپا که سابقه بازی برای نفت تهران را نیز در کارنامه خود دارد در توافق با باشگاه معیذر با قراردادی یکساله به این تیم سرشناس دسته اولی در قطر پیوست تا دومین ایرانی در یک هفته اخیر لقب بگیرد که راهی این رقابت ها می شود.
رقابت های دسته اول قطر طبق قوانین جدید اتحادیه فوتبال این کشور به صورت حرفه ای برگزار و رقابت های آن به صورت مستقیم از شبکه های بین اسپورت پوشش داده می شود از همین رو با تصویب آئین نامه های جدید نقل و انتقالاتی باشگاه های حاضر در این سط ح از رقابت ها سرمایه گذاری مناسبی در راه جذب بازیکنان خارجی انجام داده و بازیکنان ایرانی در صدر گزینه های این باشگاه ها قرار گرفته اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز