روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 142
  • 817
  • 1,357,298
کیانی:آنهایی که به تراکتور تهمت تبانی می زنند خودشان این کاره اند!

مهدی کیانی در رابطه با برتری تراکتورسازی مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: بازی خیلی سنگینی بود و هر ۲ تیم به این برد احتیاج داشتند. به نظرم بازی به نوعی ۶ امتیازی بود و سیاه جامگان هم خیلی خوب بازی کرد. البته ما در همان نیمه اول می توانستیم بیشتر از یک گل بزنیم و کار را تمام کنیم اما بازهم خدا را شکر که حاتمی در دقیقه آخر آن گل را زد و برنده بازی شدیم.
کاپیتان تراکتورسازی در واکنش به اتهامی که به رضا شربتی بابت گل دوم تراکتورسازی زده شده، تصریح کرد: به نظرم اگر سیاه جامگان از اول فصل اینطور بازی می کرد، الان جزو ۷، ۸ تیم اول لیگ بود. نمی دانم چرا تیم ها اینقدر جلوی تراکتورسازی انگیزه دارند. هم نه تنها شربتی بلکه تمام بازیکنان حریف بهترین بازی زندگی شان را کردند. به نظرم آنهایی که ایمانشان را از دست دادند،‌ چنین صحبت هایی را مطرح می کنند. به قول حسین بادامکی آنها از ما بیشتر به این ۳ امتیاز احتیاج داشتند. ما وقتی می گفتیم که وقت تلف نکنید،‌ بازیکنان حریف می گفتند ما هم برد می خواهیم چرا باید وقت تلف کنیم.
مهدی کیانی همچنین بیان داشت: آنهایی که این حرف ها را می زنند، خدا را هم در نظر بگیرند. آن صحنه را اگر ببینید، ضربه فرزاد طوری بود که اصلا اجازه فکر کردن به مدافع و دروازه بان سیاه جامگان نداد. توپ آنقدر سرعت داشت که اصلا وقت فکر کردن نداشتند. از دقیقه یک ببینید که آنها با چه قدرتی جلوی ما بازی کردند. اگر می خواستند راه بدهند که از همان دقیقه یک این کار را می کردند.
کاپیتان تراکتورسازی افزود: خدا را شکر آنقدر تراکتورسازی بازیکن و مربی بزرگ دارد که نیازی به این کارها ندارد. آنهایی که فکر می کنند ما با تبانی برنده می شویم، خودشان این کاره هستند. چرا وقتی ما یک هفته بلاتکلیف بودیم تا بازی کنیم، کسی از سختی های به وجود آمده برای ما نمی گفت؟ باور کنید که رضا شربتی هم خانواده دارد و این تهمت ها درست نیست.
کاپیتان تراکتورسازی درباره جریمه ۴ میلیونی اش از سوی کمیته انضباطی به خاطر اعتراض به داور بازی با ماشین سازی گفت: من این جریمه را می پذیرم و از داور هم عذرخواهی کردم. حق من در آن بازی اخطار و اخراج شدن نبوده و هر جایی هم که بنشینم این را می گویم. من اگر در بازی با پرسپولیس بودم، خیلی چیزها فرق می کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز