روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 39
  • 1,073
  • 1,394,405
کیانی:امروز منتظرهمه بچه‌ها هستم

مهدی کیانی که قرارداد خودش را در این فصل با همان رقم فصل گذشته تمدید کرد در مورد خداحافظی بعضی از بازیکنان تیم با هواداران تراکتورسازی و احتمال جدایی این بازیکنان گفت:من شرایط همه بچه ها را درک می کنم و به عنوان کاپیتان تیم در این مورد هم با مدیریت باشگاه صحبت کردم. اقای آجورلو شبانه روز به دنبال تهیه پول و دادن طلب بچه ها است.
قطعا ما هم وظیفه داریم در این شرایط سخت به باشگاه کمک کنیم آن هم در شرایطی که می دانیم بالاخره طلب ها پرداخت خواهد شد و فقط باشگاه از ما مدتی فرصت خواسته است.
کیانی در خصوص شروع تمرینات تراکتورسازی از امروز گفت:آقا یحیی می آید که کار را با قدرت شروع کنیم و ما هم باید این وضعیت را درک کنیم.
بازیکن تعصب و علاقه خودش به پیراهن تیم را در این شرایط سخت نشان می دهد. من از همه بچه ها انتظار دارم امروز با قدرت بیایند و کنار تیم باشند. این هوادار در گرما و سرما از ما حمایت کرده حالا نباید در این شرایط سخت باعث نگرانی هوادارانمان بشویم. من شک ندارم همه بچه ها می مانند و باز هم پیراهن سرخ تراکتور را می پوشند. از همینجا می گویم که شنبه منتظر همه بچه ها هستم. بیایید و تیم محبوبتان را در این وضعیت تنها نگذارید.
کاپیتان تراکتورسازی اضافه کرد:من هم از باشگاه طلب دارم مثل همه بچه ها اما بالاخره باشگاه هم مشکلاتی دارد. بالاخره پول می رسد و همه طلب ها پرداخت می شود اما فرصت تمرین کردن را نباید از دست بدهیم. حق این هوادار نیست که روز اول تمرین نگرانش کنیم و به خاطر تاخیر در پرداخت طلب ها نخواهیم در کنار تیم باشیم.
بچه ها این وضعیت را درک می کنند چون می دانند پوشیدن پیراهن تراکتورسازی افتخار است. امسال که امکان جذب بازیکن جدید را نداریم باید همه کنار هم باشیم و تعصب خودمان را به این پیراهن ثابت کنیم.
کیانی در پایان گفت: به هوادارانمان می گویم که از شما انتظار زیادی در این فصل داریم. در همه بازی ها روی کمک شما حساب می کنیم. چون جای خالی همه مشکلات و کمبودها با حضور شما پر می شود. شما پرشورها هستید که تراکتورسازی را قدرتمند و مدعی می کنید. روی غیرت تک تک بچه های تیم حساب کنید ما هم روی حمایت تک تک شما حساب می کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز