روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 337
  • 1,575
  • 1,392,773
کیانی در تراکتورسازی دورقمی شد

کاپیتان تیم تراکتورسازی برای دهمین سال متوالی برای این تیم به میدان می رود.
مهدی کیانی که چند روز قبل قراردادش را با باشگاه تراکتورسازی تمدید کرد، برای دهمین سال متوالی پیراهن این تیم را برتن می کند تا سومین بازیکن در تاریخ تراکتور باشد که سال های حضورش در این تیم دورقمی می شود.
پیش از کیانی، علیرضا پژمان و ناصر ساعی سابقه یک دهه بازی در تیم تراکتورسازی تبریز را داشته‌‌اند. علی‌رضا پژمان در سال ۷۱ به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست و تا سال ۸۱ در این تیم حضور داشت. ناصر ساعی نیز سال ۷۳ به تیم تراکتورسازی پیوسته و در سال ۸۵ در تیم تراکتورسازی نوین از فوتبال خداحافظی کرد. البته ساعی در حد فاصل این سال‌ها یک فصل برای تیم پیام مشهد و دو فصل هم برای ماشین سازی بازی کرده بود.
حالا مهدی کیانی سومین بازیکن تیم تراکتورسازی است که برای دهمین سال متوالی با این تیم خواهد بود. البته کیانی نیم فصل بالاجبار برای گسترش فولاد تبریز توپ زد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز