روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 724
  • 721
  • 1,335,646
کیانی: عیدی خوبی به هــــواداران می دهیم

کاپیتان تراکتوری ها می گوید امیدوارم در بازی های بعدی نیز هواداران به همین ترتیب به حمایت تیم ما بیایند و بتوانیم به آنها عیدی خوبی بدهیم.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش سه”، مهدی کیانی در رابطه با دیدار تیم های تراکتورسازی و سایپا گفت: دست همه هواداران را می بوسیم، درست است به بازی خوب امتیاز نمی دهند اما خداراشکر بازیکنان ما به گونه ای بازی کردند که همه هواداران راضی هستند، امیدوارم در هفت هفته پایانی هواداران هم همینطور به حمایت ما بیایند تا ما بتوانیم با حداکثر قوا در بازی ها حاضر شویم و بتوانیم عیدی خوبی به آنها بدهیم.
او درباره تذکری که به حامد لک داد گفت: به نظر من کارهای حاشیه ای ارزشی ندارد، به هرحال فوتبال تمام می شود و این چیزها باقی نمی ماند، ضمن اینکه در بازی های دیگر نیز بالاخره با یکدیگر روبه رو می شویم و اگر در دیداری این چنینی بخواهیم به حواشی اهمیت دهیم احترام ها زیر سوال می رود. امیدواریم دیگر شاهد این صحنه ها در فوتبال ایران نباشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز