روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
کیانی: نباید بگذارند عالیشاه و نوراللهی حیف شوند

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است عالیشاه و نوراللهی بازیکنان بزرگی برای پرسپولیس بودند و باید هرچه زودتر به مشکلات آن‌ها رسیدگی شود.
به گزارش ایسنا، مهدی کیانی، کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درباره اردوی آماده‌سازی این تیم در تهران اظهار کرد: از ۲۷ خرداد در حال تمرین هستیم و با شرایطی که داریم خود را آماده حضوری قدرتمند در لیگ هفدهم می‌کنیم. با وجد خستگی، کار خود را ادامه می‌دهیم تا لیگ خوبی را برای باشگاه بزرگی چون تراکتورسازی رقم بزنیم.
وی درباره مشکلات عالیشاه و نوراللهی اظهار کرد: این دو بنده خدا گناه دارند. آن‌ها می‌توانستند به تراکتورسازی کمک کنند اما تصمیم فدراسیون به گونه‌ای بود که این دو نتوانستند سال گذشته در تراکتورسازی بازی کنند. مسوولان فدراسیون باید تصمیمی اتخاذ کنند تا آن‌ها بتوانند حداقل در این فصل برای تیم‌های خود به میدان بروند. عالیشاه و نوراللهی بازیکنان بزرگی برای پرسپولیس بودند و نباید این گونه فوتبال آن‌ها نابود شود.
کاپیتان تراکتورسازی درباره مشکلات این تیم در تبریز تصریح کرد: اگر زمین اختصاصی ما آماده شود می‌توانیم به خوبی تمرین کنیم اما تیم بزرگی چون تراکتورسازی نباید چنین مشکلاتی داشته باشد. مسوولان باید کمک کنند تا تیمی هم‌چون تراکتورسازی بتواند خودش را نشان دهد و خوشحال کننده مردم تبریز باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز