روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 218
  • 1,575
  • 1,392,654
کیانی: ۱۰ سال است که سر حرفم مانده و تراکتورسازی را تنها نگذاشته‌ام

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: ما تیم تراکتورسازی را در روزهای خوبش رها نکردیم، چه برسد به الان که نمی‌تواند بازیکن بگیرد.
مهدی کیانی، درباره حضور ۱۰ ساله‌اش در تیم تراکتورسازی، اظهار داشت: خدا را شاکرم و به اینکه حضورم در تراکتورسازی به ۱۰ سال می‌رسد، افتخار می‌کنم. با افتخار می‌گویم من از لیگ یک سر حرفم بوده‌ام و همیشه در کنار تراکتورسازی مانده‌ام. من خودم را مدیون هواداران می‌دانم و از خدا بابت این اتفاق ممنونم. خدا همیشه در روزهای سخت و بحرانی دست مرا گرفته است و من هم در کنار تراکتورسازی بوده‌ام.
وی با اشاره به تمدید قراردادش با تیم تراکتورسازی برای یک سال دیگر، خاطرنشان کرد: من همیشه اولین نفر بودم که قراردادم را با تیم تمدید می‌کردم و امسال هم همین اتفاق افتاد. من تراکتورسازی را دوست دارم و هر چه دارم از هواداران این تیم است. یک عده می‌گفتند کیانی می‌خواهد از تراکتورسازی برود. من کجا می‌خواستم بروم؟! ما این تیم را در روزهای خوبش رها نکردیم، چه برسد به الان که نمی‌تواند بازیکن بگیرد. من هیچ وقت تراکتورسازی را تنها نمی‌گذارم و امیدوارم امسال هم فصل خوبی کنار هواداران داشته باشیم.
کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد سپردن سکان هدایت این تیم به یحیی گل‌محمدی، گفت: آقا یحیی مربی و آدم خوبی است. به نظر من او بهترین مربی جوان حال حاضر کشور به حساب می‌آید و البته خیلی هم جوان‌گراست. او الان سرمربی تراکتورسازی شده و همه باید از گل‌محمدی حمایت کنیم. امیدوارم هواداران هم کمک کنند تا گل‌محمدی بتواند تیم را به آنجایی که لیاقتش را دارد، برساند.
کیانی راجع‌به احتمال منع تیم تراکتورسازی از جذب سه بازیکن آزاد نیز یادآور شد: امسال قطعاً برای تراکتورسازی سال سختی است، اما تیمی که هوادار داشته باشد، این کمبود را هم جبران می‌کند. الان همه تلاش می‌کنند که ما بتوانیم این سه بازیکن را بگیریم. امیدوارم فدراسیون فوتبال هم به‌خاطر هواداران یک کاری برای تراکتورسازی انجام دهد، نامه‌ای به فیفا بزند و تلاش کند که ما از گرفتن سه بازیکن محروم نشویم. اگر این سه بازیکن آزاد به تراکتورسازی اضافه شوند و بازیکنان فعلی هم بمانند، ما صددرصد جزو مدعیان قهرمانی خواهیم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز