روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 80
  • بازدید دیروز: 1,235
  • کل بازدید ها: 831,965
کیفیت چیزی است که در جامعه ما گم شده است

کیفیت چیزی است که در جامعه ما گم شده است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه من حق ندارم در جایی که کارشناس نیستم نظر بدهم، تاکید کرد: مشکل ما در جامعه این است که اگر کسی سمتی می گیرد، خود را مجاز می داند که در همه مسائل رهنمودهایی را مشخص کند.
وی ادامه داد: نباید با حرف کسی که تخصص ندارد، جاده یا ساختمان ۳۰ طبقه بسازند.
پزشکیان با بیان اینکه راه درست را باید از کارشناس پرسید، متذکر شد: در کوچه ۸ متری ساختمان چندین طبقه می سازند و به انجام این کار افتخار می کنند و می گویند ما می توانیم. توانستن اگر بدون آگاهی باشد سبب بیراهه رفتن می شود.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو افزود: کار درست را بایستی صحیح انجام داد و کار غلط را اگر هم باکیفیت انجام دهیم افتخار نیست.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کسی که رهبر یک سازمان است باید نگاه عمیقی داشته باشد و ایده آل ها را ببیند. اگر فرد جلودار، قله را نبیند و راه را هم بلد نباشد، نمی تواند به موفقیت برسد.
پزشکیان با بیان اینکه بدون نقشه راهبردی نمی توان به نتیجه مطلوب رسید، بیان کرد: در دولت گذشته گفته می شد، خیلی کارها کرده ایم اما باید توجه داشت، خیلی کار کردن کافی نیست بلکه باید بگویند ما می خواستیم چه کاری انجام دهیم و چه کارهایی تاکنون انجام شده است.
پزشکیان ادامه داد: سوال مهم این است که آیا مشتری از آنچه می سازیم راضی است یا خیر، زیرا در جهان کنونی رضایت مشتری حرف اول را می زند.
وی افزود: در دنیا به دنبال آن هستند که مشتری را راضی کنند. من به عنوان یک سیاستمدار، باید طوری رفتار کنم که بلندگوی افرادی که به من رأی داده اند، باشم تا حق آنان استیفا شود.
پزشکیان ادامه داد: نباید به مشتری نگاهی توأم با بی احترامی داشت، بلکه باید با دید تکریم و احترام به آنها نگاه کرد.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در جامعه ای زندگی کنیم که کسی ۱۰۰ میلیون درآمد داشته باشد و دیگری یک میلیون، با این شرایط اداره آن جامعه سخت خواهد بود.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس ادامه داد: نمی توان تنها شعار داد که هدف ما رضایت مردم است بلکه باید در عمل این را ثابت کنیم و بایستی بدانیم که مردم رفتار ما را بهتر از گفتار ما درک می کنند.
به گزارش خانه ملت، پزشکیان همچنین اظهار کرد: کیفیت چیزی است که در جامعه ما گم شده و در صادرات نیز به پایداری آن نگاه نمی کنیم و فقط به دنبال سود بیشتر هستیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز