روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 72
  • 933
  • 1,362,004
کیفیت کالا شرط دوام واحد تولیدی است

استاندار آذربایجان شرقی کیفیت کالا را شرط دوام واحد تولیدی اعلام کرد و افزود در بازار رقابتی امروز واحدهایی که تولید استاندارد داشته باشند موفق هستند.
مجید خدابخش در سومین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: حق با مشتری بوده و مشتری شاه است عبارت ها و واژه هایی هستند که در ادبیات مدیریت بازرگانی دنیا رایج هستند.
وی با اشاره به اینکه کیفیت لازمه کار است افزود: اگر کالای تولیدی کیفیت لازم را نداشته باشد امکان تداوم کار برای واحد تولیدی میسر نیست .
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در پایان سال شمسی ایرانی در دنیا از نظر اقتصادی هیچ اتفاق خاصی رخ نمی دهد ابراز داشت : با آغاز سال جدید شمسی در ایران حداقل ۱۰درصد دستمزد کارگران اضافه می شود، هزینه آب و برق و گاز نیز افزایش پیدا می کند و هزینه های مضاعفی بر واحدهای تولیدی تحمیل می شود.
وی افزود: این هنر تولیدکنندگان ایرانی است که بتوانند در شرایط تحریم و نوسانات ارزی رقابت کرده و در مقابل وارات بتوانند تولید استاندارد داشته و صادرات انجام دهند.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به رتبه اول آذربایجان شرقی در صادرات غیر نفتی گفت: آذربایجان شرقی چند سال است که در صادرات غیر نفتی رتبه اول را به خود اختصاص داده است .
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جرئت و جسارت واحدهای تولیدی در حضور داوطلبانه برای ارزیابی توسط کمیته فنی این جشنواره خاطرنشان کرد: واحدهایی که داوطلبانه آمده اند همه آنها جزو برترین ها هستند چرا که آنها در یک شرایط سخت و با وجود مشکلات زیاد توان رقابتی در خود ایجاد کرده و با جرئت و جسارت تمام به صحنه آمده اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز