روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
کیف‌قاپ حرفه‌ای دستگیر شد

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری کیف‌قاپ حرفه‌ای با ٣۶ فقره سرقت در پاکدشت خبر داد.
سردار «عبدالرضا ناظری» گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان به کلانتری مرکزی شهرستان پاکدشت درباره وقوع کیف‌قاپی در یکی از محلات این شهرستان، بررسی موضوع و دستگیری سارق در دستور کار مأموران قرار گرفت.
این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران انتظامی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و تحقیقات میدانی انجام‌شده موفق به شناسایی و کشف محل اختفا متهم شدند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصریح کرد: مأموران پس از شناسایی مخفیگاه متهم و کسب دستور قضائی، به محل اعزام و با اشراف اطلاعاتی کامل نسبت به کنترل رفت‌وآمد متهم در یک عملیات پلیسی موفق به دستگیری او شدند.
سردار ناظری در پایان خاطرنشان کرد: متهم سابقه کیفری داشت و تحت تعقیب تهران بزرگ بود که با اعتراف به ٣۶ فقره کیف‌قاپی و شناسایی مال‌باختگان به مراجع قضائی معرفی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز