روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 280
  • 749
  • 1,336,765
کی روش: به دنبال بهترین عملکرد مقابل کره جنوبی هستیم

کی روش پس از برگزاری نشست با «محمدرضا ساکت» سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران، تصریح کرد: برنامه های تیم ملی به خوبی و آرام دنبال می شود.
وی با اشاره به اینکه کادر فنی تیم ملی عملکرد تمامی بازیکنان را زیر نظر دارد، افزود: بهترین تصمیم را برای مسابقات مختلف اتخاذ خواهیم کرد.
کی روش در مورد دیدار با کره جنوبی که نهم شهریورماه به میزبانی حریف برگزار می شود، افرود: این تیم با تغییر کادر فنی خود با نگرشی متفاوت بازی ها را دنبال می کند. به صورت جدی آماده این دیدار خواهیم شد و با وجود اینکه به جام جهانی صعود کرده ایم به دنبال بهترین نتیجه برابر آنان هستیم.
وی در خصوص احتمال دعوت از بازیکنان جدید ادامه داد: شاکله اصلی تیم ایران را بازیکنانی تشکیل می دهند که مدت هاست در کنار هم حضور دارند و با این حال بازیکنان جدید نیز شانس زیادی برای دعوت به اردو دارند. برنامه کادر فنی استفاده از نفراتی است که تجربه بین المللی خوبی دارند.
سرمربی تیم ملی ایران در خصوص شرایط لژیونرها گفت: منطقی نیست آنان را به ایران بیاوریم و به صورت مستقیم راهی کره جنوبی می شوند. کی روش در مورد دیدارهای تدارکاتی تیم ملی ایران نیز توضیح داد: بازی با روسیه قطعی شده است و به دنبال یک حریف دیگر نیز هستیم، اما از اخباری که در مورد بازی با لهستان منتشر شده است، اطلاعی ندارم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز