روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 94
  • 771
  • 1,433,730
کی روش تیم ملی با همین سبک ادامه می دهد

برخی می گویند چون دو بازی اول تیم ملی در مرحله گروهی جام ملت ها آسان و ساده بود تیم ملی با شیوه تهاجمی بازی کرد و از بازی های بعدی روی به همان شیوه همیشگی خواهد آورد: دفاع و حملات سریع یا همان ضد حمله.
به گزارش “ورزش سه”، اما این پیش بینی غلط است. تیم ملی در بازی با عراق هم با همان شیوه ای بازی خواهد کرد که در دیدار با یمن و ویتنام بازی کرده است. یعنی در اختیار گرفتن مالکیت توپ برای بازی ترکیبی و سرعت دادن به بازی و گرفتن سرعت بازی برای اداره مسابقه. این مهم ترین بخش مصاحبه دیروز کارلوس کی روش بعد از بازی با ویتنام بود که به صراحت گفت ما تا آخر جام با همین روند بازی خواهیم کرد.
در بازی با ویتنام تیم ملی در ۶۸ درصد از زمان بازی صاحب توپ و میدان بود و این شیوه از بازی حتی در جام ملت های آسیا هم کمتر از تیم ملی دیده شد اما اینبار و با تغییر نسل شرایط تغییر کرده است و کارلوس کی روش علاقمند است مالکیت و زمان بازی توپ در اختیار ایران باشد و شروع کننده حمله شاگردانش باشند. قطعا به همین دلیل است که تیم ملی تا به این جای کار بهترین عملکرد را در فاز حمله و دفاع داشته است. با ۷ گل زده و بدون گل خورده.
البته با قوی شدن حریفان از بازی بعدی طبیعی است تیم ملی کمتر از بازی با یمن و ویتنام صاحب توپ و میدان باشد و تعداد موقعیت هایی که خلق می کند کمتر باشد چرا که با توجه به قوی بودن حریفان ایران بیشتر از دو بازی گذشته دفاع خواهد کرد اما مسئله اینجاست که در سبک بازی تیم ملی تغییری ایجاد نمی شود و تیم ملی با فوتبال تهاجمی بازی های باقی مانده را دنبال خواهد کرد. تیم ملی با سیستم ۱-۴-۱-۴ نه فقط مهاجم نوک بلکه بازیکنانی که در خط میانی هم استفاده می کند مهاجم هستند. نمونه اش مهدی طارمی.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز