روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1
  • 841
  • 1,329,513
گام مهم تامین اجتماعی در ارتقای ورزش کارکنان

دوازدهمین المپیاد ورزشی تنیس روی میز بانوان سازمان تأمین اجتماعی با قهرمانی تیم مدیریت درمان آذربایجانشرقی به کار خود پایان داد.
همزمان با سفر دکتر ربیعی و دکتر نوربخش به استان آذربایجان غربی، مراسم اختتامیه و فینال مسابقات تنیس روی میز بانوان دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در سالن ورزشی بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه برگزار شد.
دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در مراسم اختتامیه و فینال مسابقات تنیس روی میز بانوان المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تأمین اجتماعی گفت: اقدامات رفاهی و نشاط بخش در بین کارکنان و مستمری بگیران در سال های اخیر رشد قابل ملاحظه داشته است.
همچنین در مراسم اختتامیه این بازیها ابوالقاسمی معاون رفاهی و ورزشی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به نقش ورزش در سلامت کارکنان گفت: به دنبال توسعه ورزش ، نشاط و پویایی نیز در محیط کار و در بین کارکنان گسترش پیدا خواهد کرد و این عامل باعث می شود تا همکاران سازمان با روحیه ای مضاعف در خدمت بیمه شدگان و مراجعین باشند. وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی با حمایت های مدیران عالی سازمان گام های مهمی در جهت همگانی کردن ورزش کارکنان برداشته است و در این راستا افزایش اعتبارات ورزشی استانها را از جمله اقدامات مهم اداره کل خدمات عمومی و رفاه است.
دوازدهمین المپیاد تنیس روی میز بانوان با حضور ٢۴ تیم از استان های مختلف کشور به مدت ٣ روز از تاریخ ٣ لغایت ۵ مرداد ماه در سالن ورزش بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه برگزار و در نهایت تیم مدیریت درمان آذربایجانشرقی موفق به کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات شد و تیم های مدیریت درمان اصفهان و کرمانشاه و خوزستان به ترتیب دوم و مقام مشترک سوم را از آن خود کردند.
همچنین هاله عظیم زاده از تیم مدیریت درمان آذربایجانشرقی بدون باخت به عنوان فنی ترین و با اخلاقترین بازیکن این دوره از مسابقات انتخاب شد. امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز