روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 661
  • 779
  • 1,330,173
گرایی: هیچ وقت به راحتی تسلیم نمی‌شوم

دارنده مدال برنز وزن ۷۱ کیلوگرم کشتی فرنگی جهان گفت:‌ تمام شرایط برای رسیدن من به فینال و مدال طلا مهیا بود، اما هم اشتباهات خودم و هم ناداوری باعث شد نتوانم به فینال برسم.
به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، محمدعلی گرایی بعد از کسب مدال برنز وزن ۷۱ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان گفت:‌ واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که به دیدار رده‌بندی رفتم و از حضور در فینال بازماندم چون تمام شرایط برای رسیدن من به فینال و مدال طلا مهیا بود، اما هم اشتباهات خودم و هم ناداوری باعث شد نتوانم به فینال برسم.
وی در پاسخ به این سوال که به راحتی امتیاز از دست می‌دهد و به راحتی هم امتیاز می‌گیرد گفت:‌ متاسفانه برخی اوقات کشتی از دستم خارج می‌شود و راحت امتیاز از دست می‌دهم، اما اینقدر روحیه دارم که بتوانم جبران کنم.
دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان درباره دیدار رده‌بندی که با وجود عقب افتادن ۷ امتیاز، اما در نهایت موفق به کسب مدال برنز شد، عنوان کرد:‌ هیچ وقت به راحتی تسلیم نمی‌شوم به همین خاطر است که وقتی روی تشک می‌روم و مقابل هر حریفی قرار می‌گیرم تا آخرین لحظه فقط به فکر پیروزی هستم.
دارنده مدال نقره آسیا تصریح کرد:‌ شاید همین موضوع باعث شد مقابل نماینده مولداوی پیروز شوم و به مدل برنز برسم، اما باور کنید از صبح تا این لحظه چیزی نخورده‌ام و تنها چای نوشیده‌ام به همین خاطر کمی از نظر بدنی تحلیل رفتم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز