روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 26
  • 338
  • 1,278,204
گردشگری اسکو برند کشوری است

شهردار اسکو با بیان این‌که به دلیل وجود آثار تاریخی فراوان در شهر اسکو، گردشگری این شهرستان به عنوان یک برند کشوری است، گفت: یکی از راهکارهای توسعه گردشگری در اسکو و تبدیل به برند گردشگری، تاسیس تعدادی موزه‌ بوده که نقش اساسی در ارتقا صنعت توریسم داشته و می‌تواند در کنار سایر جاذبه‌های شهر موجب افزایش ورود گردشگر و همچنین مسافرت مجدد آن‌ها می‌باشد.
بابک شریفی با اشاره به این‌که جذب توریست از اولویت کاری شهرداری اسکو است، اظهار کرد: ظرفیت و پتانسیل‌های گردشگری اسکو زبان زد بوده و از هر جهت حائز اهمیت و قابل سرمایه گذاری است و می‌توان آن را به قطب صنعتی و اشتغال‌زایی تبدیل کرد.شهرداری تبریز تمامی اقدامات لازم را جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران به صورت شبانه‌روزی انجام داده و درصدد توسعه امکانات رفاهی و عمران و آبادانی شهر است.ضروری است تا بسترهای مناسبی را جهت جذب گردشگر باتوجه به پتانسیل‌های غنی گردشگری موجود در شهرستان فراهم شود.
شهردار اسکو با بیان این‌که طرح جامع شهر اسکو دارای موانع بسیاری از لحاظ خدمت رسانی به شهروندان است، عنوان کرد: لازم است قبل از ابلاغ آن از سوی شورای عالی معماری و شهرسازی موانع موجود مرتفع شده و براساس مستندات موجود بازنگری‌های لازم انجام شود.
شریفی با اشاره به وجود چهار پارک محله‌ای در سطح شهرستان اسکو، عنوان کرد: تلاش ما این است که خدمات شهری را به صورت عادلانه در سطح شهر توزیع کنیم.
وی با بیان این‌که ۴۰ هزار گردشگر در نوروز سال جاری از شهر اسکو بازدید کرده‌اند، اظهار کرد: باتوجه به پتانسیل‌های فرهنگی بالای شهر، اسکو بدون شک یکی از هدف‌های گردشگری طی رویداد تبریز ۲۰۱۸ است.
وی از برگزاری همایش نیکنامان شهرستان اسکو خبر داد و گفت: در شهرستان اسکو برخی افرادی وجود دارند که در اقتصاد کشور نیز تاثیر بسزایی دارند به همین منظور مقرر شده جهت تجلیل این افراد، همایش نیکنامان شهرستان اسکو برگزار شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز