روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 496
  • بازدید دیروز: 1,548
  • کل بازدید ها: 877,325
گردهمایی کارگران آذربایجان شرقی در دفاع از قانون کار

کارگران آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور در دفاع از قانون کار ۲۹ آبان در تبریز گردهم می آیند.
نشست هماهنگی گردهمایی کارگران آذربایجان شرقی در دفاع از قانون کار با حضور نمایندگان تشکل های کارگری انجمن های صنفی ، شوراهای اسلامی کار انجمن های اسلامی و فعالان جامعه کارگری و بازنشستگان استان در محل خانه کارگر تبریزبرپا شد.
دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان شرقی در آغاز این نشست درسخنانی با بیان اینکه خواسته های جامعه کارگری و بازنشستگان در دل قانون کار نهفته است اظهار داشت: قانون کار جمهوری اسلامی ایران یادگار دوران حضرت امام (ره) بوده که در بند بند آن به نحو شایسته ای حداقل های مطالبات کارگران در آن مدنظر قرار گرفته و کارگران آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور در سالروز تصویب این قانون در دفاع از هجمه های ناروایی که نسبت به آن وارد می شود گردهم خواهند آمد.
کریم صادق زاده تبریزی با تأکید بر اینکه کارگران باید با جدیت در برابر کسانی که در تلاش برای تغییر این قانون هستند بایستند گفت: کارگران آذربایجان شرقی با حضور منسجم در این گردهمایی نشان خواهند داد که کارگران بیدارند و از این فرصت استفاده خواهد کرد تا سایرمطالبات خود را به ویژه در بحث ساماندهی قراردادهای موقت کار ، امنیت شغلی کارگران فریاد زده و باردیگر به گوش مسئولین خواهند رساند.
رئیس کانون کارگران بازنشسته تبریز با اشاره به چشم طمع عده ای به اموال سازمان تامین اجتماعی به ویژه در بحث درمان این سازمان اشاره کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بین النسلی متعلق به کارگران و بازنشستگان بوده و هرگونه دست اندازی به اموال آن خلاف شرع و قانون است.
صادق زاده تبریزی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در گردهمایی سالروز تصویب قانون کار در تبریز گفت: سخنرانی خانم دکتر ساعی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و نیز نمایندگان تشکل های کارگری به ویژه زنان عضو اتحادیه زنان کارگر از جمله برنامه های گردهمایی این روز بوده که در پایان با صدور گردهمایی خاتمه خواهد یافت.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز