گروه ایــــران سخت نه، وحشتناک است

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: گروه ما سخت نه بسیار وحشتناک است. کار بسیار سخت است. البته باید این مسئله را هم بگویم که چیزی از قبل معلوم نیست و ما یک تیم دست و پا بسته نیستیم.
به گزارش سخن، محمد ایرانپوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت تراکتورسازی، گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا نتایج قابل قبولی کسب کنیم. تیم ما می‌توانست تا به اینجا امتیازات بیشتری جمع کند اما یکسری مسائل باعث شد این اتفاقات نیفتد. بازیکنان همه تلاش خود را کردند. شرایط ایده‌ آل نیست اما مطمئنا با گرفتن نفرات در نیم فصل دوم و تقویت تیم می‌توانیم به روند ایده‌آلی برسیم.
* صنعت نفت با دایو زدن به هدفش رسید
وی در مورد اینکه اعضای صنعت نفت اعتقاد دارند داوری در بازی با تراکتورسازی به ضررشان بوده است، اظهار داشت: دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم. اما اگر بازی را نگاه کنید متوجه می‌شود بازیکنان صنعت نفت از ابتدای بازی دایو می‌زدند تا پنالتی بگیرند و در نهایت هم به هدف خود رسیدند و با یک دایو پنالتی گرفتند. با این اتفاق سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم. داوران باید در این مورد نظر بدهند اما من فکر می‌کنم پنالتی که به سود این تیم گرفته شد اصلا خطا نبود.
* امید زیادی به بازی با فولاد داریم
کاپیتان تراکتورسازی در مورد بازی با فولاد، عنوان کرد: بازی خیلی سختی است. فولاد روند رو به رشدی دارد و نتایج بسیار خوبی کسب کرده است. مقابل هوادارانمان بازی می‌کنیم. امید زیادی داریم در این بازی برنده شویم و شرایطمان را در جدول بهبود ببخشیم.
* در نیم فصل باید تقویت شویم
ایرانپوریان در مورد مطرح شدن نام دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان و مهدی مهدی‌پور در تراکتورسازی و اینکه آیا با جذب بازیکنان جدید تراکتورسازی می‌تواند عملکرد ایده‌آلی در نیم فصل دوم داشته باشد، گفت: بدون شک شرایط بهتر خواهد شد. در مورد نفرات صحبت نمی‌کنم. خیلی‌ها دوست دارند در تراکتورسازی حاضر شوند و پیراهن این تیم را برتن کنند. مطمئنا تیم نیاز به تقویت دارد و امیدوارم با این اتفاق در نیمه دوم بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.
این بازیکن در مورد قرعه ایران در جام جهانی گفت: گروه ما سخت نه بسیار وحشتناک است. کار بسیار سخت است. البته باید این مسئله را بگویم که چیزی از قبل معلوم نیست و ما یک تیم دست و پا بسته نیستیم که به زنگ تفریح تبدیل شویم در این گروه سخت می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.
* برای حضور در تیم ملی دست از تلاش بر نمی‌دارم
ایرانپوریان در مورد اینکه آیا فکر می‌کند بالاخره به تیم ملی دعوت می‌شود یا اینکه این اتفاق نمی‌افتد، گفت: تمام تلاشم را می‌کنم تا این اتفاق بیفتد. همه دیدند در این چند سال همیشه عملکرد قابل قبولی به گواه رسانه‌ها و کارشناسان داشته‌ام. در این مدت هم دست از تلاش بر نمی‌دارم و امیدوارم بتوانم نظر مثبت کادرفنی را جلب کنم. اگر این اتفاق هم رخ نداد برای تیم ملی دعا می‌کنم تا ان‌شاءالله بتواند با کسب نتایج خوب باعث دل مردم ایران شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از