روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 639
  • 906
  • 1,359,702
گروه بازرگانی بین المللیIPO ، یک مجموعه بزرگ بازرگانی و خدماتی بین المللی است

گروه بازرگانی بین المللی IPO بعنوان یک مجموعه بزرگ بازرگانی و خدماتی بین المللی در بخشهای مختـلف بصورت دپارتمانهای تخصصی با بهره گیری ازپـرسنل متـخصص و کارآمـد فعالیـت دارد.
دکتر محمد علی شریعت زاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی بین المللی اوج پرنیان ایرانیان (ایپو) گفت: رسالت شرکت ما، تامین رضایت مشتریان بوده و در این جهت اعتبار و خوشنامی بارزترین شاخصه و دیدگاه ما محسوب می شود.
وی، اولین هدف شرکت را تلاش مجدانه درجهت موفقیت کلیه صاحبان منافع در همکاری با شرکت بیان کرده و افزود: کلیه افراد و شرکتهای طرف قرارداد با این مجموعه دارای سهم و نقش خاصی خواهند بود.
ارائــه روش های نوین و خدمات مناسب
بصورت تخصصی و حرفه ای است
شریعت زاده، موفقیت مجموعه شرکت ایپو را در گرو موفقیت های مشتریان و تداوم همکاری آنان دانسته و از دست دادن مشتریان را برای شرکت شکست تلقی نموده و ادامه داد: هدف این شرکـت ارائــه روشهای نوین و خدمات مناسب بصورت تخصصی و حرفه ای می باشد.
وی اضافه کرد: این شرکـت دارای فعالیـت های بازرگانـی در خصوص صادرات – واردات و ترانزیت، فرآورده های نفتی، پتروشیمی، فرآورده های داروئی، فولاد، فرو آلیاژها، مصالح ساختمانی، گل های تزئینی و مواد غذایـی و لبنیاتی،حبوبات در آسیا، اروپا و کشـورهای مشتـرک المنافع می باشد.
تامین نیازهای مشتریان خود در زمینه مواد اولیه، ماشـین آلات و ارائـه هر گونه مشاوره و خدمات داخل و خارج از کشور
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی بین المللی اوج پرنیان ایرانیان (ایپو(، بیان کرد: این شرکت ضمن شناخــت بازار کشـورهای فـوق الذکر و با دارا بودن شـرکای تجاری معتبر و دفاتـر مشترک و نمایـندگـی در مناطق ذکـر شده آماده تامین نیازهای مشتریان خود در زمینه مواد اولیه، ماشـین آلات و ارائـه هر گونه مشاوره و خدمات داخل و خارج از کشور می باشد.
شریعت زاده، اظهارداشت: شرکت IPO فعالیت های خود را بصورت تخصصی با استفاده از کارشناسان خبره در بخشهای مختلف انجام می دهد تا پل ارتباطی مناسبی جهت تسهیل امور تجاری شما ایجاد نماید.
شفافیت در کسب کار با شرکای تجاری و بازی برد برد
برای طرفین با یک سود منطقی
وی در خصوص ماموریت های شرکت ایپو نیز اعلام کرد: ارایه بهترین راه حلهای تمام عیار با توجه به تامین نیاز مشتریان و عرضه محصولات استاندارد با آخرین فن آوری، ارایه خدمات قابل اعتماد، با کیفیت بالا و با هزینه مناسب، شفافیت در کسب کار با شرکای تجاری و بازی برد برد برای طرفین با یک سود منطقی می باشد و دانش فنی و گسترش بازار خود با برقراری ارتباطات کاری با طرف های تجاری جدید، گسترش خدمات خود در بازار بین المللی از اهم ماموریت های شرکت ایپو می باشند.مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی بین المللی اوج پرنیان ایرانیان (ایپو)، در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: شرکت ایپو بنابر نیاز صنعت نفت، گاز وپتروشیمی در بخش خصوصی به عنوان یک شرکت مستقل و فعال در زمینه بازرگانی خارجی و داخلی تاسیس گردید که فعالیت های عمده این شرکت که یکی از شرکتهای بازرگانی در امر فروش محصولات تولیدی صنعتی مواد غذائی لبنی همچنین شرکتهای نفتی کشور در بازار های داخلی و خارجی می باشد؛ تلاش در جهت گسترش حضور در بازارهای جهانی از طریق ارائه محصولات با کیفیت و خدمات بعد از فروش مناسب به مشتریان و جلب رضایت آنها است.
اقتصاد مقاومتی و تحقق آن در استان، از اولویت های شرکت ایپو
وی در ادامه با تاکید بر اهمیت اقتصاد مقاومتی و تلاش برای تحقق آن، بیان داشت: راه اندازی دپارتمان مدیریت فروش بین المللی و بازاریابی از لولویت های کاری شرکت بوده و حمایت از تولیدکنندگان استان و بازاریابی برای کارخانجات در تمام دنیا برای فروش محصولات داخلی و حمایت از تولید ملی به عنوان رسالت شرکت هولدینگ ایپو می باشد که این اقدامات مصداق تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب می باشد.شریعت زاده، در خاتمه گفت: هدف شرکت ایپو همکاری در جهت توسعه و شکوفایی هر چه بیشتر چرخه صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان ایران است./نصر

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز