روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 456
  • 906
  • 1,359,519
گروگانگیری همسر برای فرار از محاصره پلیس

سرکرده دزدان مغازه‌ها در قم وقتی متوجه شد مأموران پلیس برای دستگیری او خانه‌اش را به محاصره در آورده‌اند برای نجات از این محاصره همسر خود را به گروگان گرفت تا راه فراری پیدا کند.
سرهنگ احمد کرمی، رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: این سردسته دزدان حرفه‌ای که به مغازه‌ها دستبرد می‌زدند با گروگانگیری همسر خود نتوانست راهی برای فرار پیدا کند و سرانجام تسلیم قانون شد. این پرونده با طرح شکایت یکی از کسبه درباره سرقت از مغازه‌اش در دستور کار مأموران آگاهی استان قم قرار گرفت. مأموران برای بازدید از محل سرقت به مکان مورد نظر اعزام شدند و سرکرده باند را که از مجرمان حرفه‌ای و سابقه دار بود شناسایی کردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران در تحقیقات پی بردند که این سارق در ساعات خاصی به منزلش رفت و آمد دارد و به همین خاطر خانه او را تحت نظر قرار دادند اما سارق فراری که متوجه حضور مأموران در اطراف خانه‌اش شده بود اقدام به گروگانگیری همسر خود کرد. بدین ترتیب مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد عمل شدند و او به ناچار خود را تسلیم کرد. متهم در سال گذشته چندین بار به اتهام سرقت از منزل و اماکن خصوصی دستگیر شده و پس از تحمل کیفر از زندان بیرون آمده بود که بار دیگر به چرخه جرم بازگشته است.
کرمی گفت: در ادامه متهم با مشاهده مأموران اقدام به گروگانگیری همسر خود کرده بنابراین مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد عمل شده و نهایتاً نامبرده تسلیم قانون شد.
رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: وی در سال‌های گذشته چندین مرتبه به اتهام سرقت منزل و اماکن خصوصی دستگیر و پس از تحمل کیفر از زندان آزاد و مجدداً به چرخه جرم بازگشته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز