روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 66
  • 841
  • 1,328,799
گرگِ قاتل، حفاظت شده نبود

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه اظهار کرد: گرگی که چندی پیش یک پسربچه ۳ ساله سنقری را دریده و سبب مرگ او شده، تحت حفاظت محیط زیست نبوده است.
روز ۲۷ تیرامسال، پسربچه خردسال در حاشیه روستای بشیرآباد، در کشتزار پدرش سرگرم بازی با خواهرش بود که یک گرگ او را ربود و به سوی بیشه زار رفت. پدر و مادر کودک که در کشتزار سرگرم برداشت محصول بودند پس از این حادثه همراه با روستائیان به تعقیب گرگ پرداختند اما فرزند ربوده شده‌شان را با پیکری دریده و خونین در میان بوته‌زار یافتند و او را به بیمارستان انتقال دادند که پس از چند روز جان سپرد.
پدر کودک در شرح ماجرای ربوده شدن پسر ۳ ساله‌اش گفته بود: «گرگ رباینده فرزندم جزو چند گرگی است که حلقه‌هایی مخصوص شناسایی به گردن دارند که توسط حفاظت محیط زیست در محیط اطراف رها شده‌اند.»
اما دادستان کرمانشاه اعلام کرد: ضمن تحقیق از رئیس اداره محیط زیست شهرستان سنقر وی گفته گرگ‌های شناسایی شده از طرف این اداره در حیات طبیعی منطقه رها نشده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز