روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 390
  • 702
  • 1,334,591
گزارش عملکردمان را هر ۳ ماه به مردم اعلام خواهیم کرد

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: هر سه ماه یکبار عملکردمان را هم به مردم و هم به جناب آقای رئیس جمهوری گزارش خواهیم داد.
محمدباقر نوبخت در حاشیه اولین جلسه هیات دولت دوازدهم در جمع خبرنگاران افزود: روش بودجه ریزی را هم کاملا عملیاتی کرده و با توجه به برنامه ها، در قالب بودجه ها و یا برنامه های یکساله تهیه می شود و دیگر به روش گذشته که بودجه هر دستگاه به اضافه یک درصدی در اختیارش قرار می گرفت، نخواهد بود.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح کرد: بودجه هر دستگاه نیز بر اساس حجم فعالیت و قیمت تمام شده هر فعالیت تعیین می شود.
نوبخت بیان کرد: بودجه ها را به جای اینکه در اختیار دستگاه های ملی قرار دهیم در اختیار استان ها قرار می دهیم.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: هر مقدار که استانداران با شورای توسعه و برنامه ریزی استان بتوانند با بهره وری صرفه جویی بکنند، همه آن ارقام را هم در اختیار خودشان قرار می دهیم که بتوانند به عنوان پروژه های توسعه و عمرانی از آنها استفاده کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز