روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,851
  • بازدید دیروز: 944
  • کل بازدید ها: 486,680
گزیـنه نهایـی استـانـدار اردبیــل چهارشنبه مشخص می شود

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل درباره تعیین استاندار جدید اردبیل گفت:هنوز گزینه نهایی مشخص نشده و به احتمال قوی استاندار اردبیل چهارشنبه هفته آینده معرفی می شود.
وی افزود: گزینه های مطرح وزارت کشور غیربومی و گزینه نمایندگان استان برای تصدی استانداری اردبیل بومی بود که نمایندگان استان مطابق رویکرد دولت گزینه های پیشنهادی را معرفی کرده اند.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دنبال انتخاب استاندار توانمند هستیم افزود: منتظریم تا دولت نظر نهایی خود را اعلام کند.
بدری در مورد تعامل دولت با نمایندگان مجلس در انتخاب استانداران گفت: هیچ اختلافی در این مورد با نمایندگان دیگر و وزارت کشور نداریم.
نماینده اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس گفت: طرح ایجاد منطقه آزاد تجاری و صنعتی استان که در دولت تدبیر و امید مصوب شد به تاخیر افتاده است .
بدری افزود: کلیات این طرح در کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شده و جهت بررسی و تصویب نهایی در صحن مجلس شورای اسلامی مطرح می شود.
وی اضافه کرد: این طرح یکی از مطالبات اصلی مردم استان اردبیل است و دیدگاه مرتضی بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد در مورد این طرح مثبت است و انتظار می رود که نمایندگان مجلس توجه ویژه ای به تصویب نهایی آن داشته باشند.
بدری بیان کرد: منطقه آزاد تجاری به عنوان یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های توسعه استان اردبیل است که با ایجاد آن شاهد توسعه همه‌جانبه، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی خواهیم بود و در این راستا نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی تا تصویب قطعی آن از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: منطقه آزاد تجاری برای استان‌های مرزی و کمترتوسعه‌یافته مانند اردبیل به عنوان یک محرک قوی برای رشد و توسعه است و امیدواریم با تصویب نهایی این منطقه شاهد پیشرفت استان اردبیل باشیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز