روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 451
  • 769
  • 1,387,453
گستاخی رییس جمهور جیبوتی به ایران

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/53/Location_Djibouti_AU_Africa.svg/250px-Location_Djibouti_AU_Africa.svg.pngگستاخی جیبوتی

“إسماعیل عمر گیلی” رییس جمهوری جیبوتی در گفتگو با روزنامه سعودی الشرق الاوسط مدعی شده: «نقش منفی ایران در قبال کشورهای عربی بر کسی پوشیده نیست و این کشور بارها دخالت های آشکاری در این کشورها کرده است. ایران در کشورهای عربی از طریق طائفه گرایی فتنه انگیزی کرده است و این کشورها حق دارند که با ایران مقابله کنند. همه کشورهای عربی با همه امکاناتی که در اختیار دارند مقابل نقش مخرب ایران در منطقه بایستند.
جیبوتی کشوری است در شاخ آفریقا با ۸۰۰ هزار نفر جمعیت ! جیبوتی همان کشوری است که با دریافت پول و رشوه از عربستان قبلا ایران را به برخی موارد متهم کرده بود.

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز