روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 22
  • 841
  • 1,328,755
گشایش نمایشگاه تخم مرغ های رنگی در مدارس تبریز

رئیس اداره امور تربیتی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از گشایش نمایشگاه های تخم مرغ های رنگی با هدف برپائی منطقی جشن های آخر سال در مدارس این استان خبر داد.
اباذر جعفری در مراسم افتتاح نمایشگاه تخم مرغ های رنگی و تزئینی مدرسه وصال تبریز، افزود: در روزهای آخر سال، اداره کل آموزش و پرورش استان با همکاری مدارس و سایر نهادها و ارگان های مربوطه، چنین نمایشگاه هایی را با هدف پرهیز از بازی های خطرناک و توسعه شادی های منطقی و عقلانی در اغلب مدارس برگزار می کند.دانش آموزان باید از سنین پایین تر نسبت به نوع ابراز شادی ها و برگزاری جشن های مختلف به ویژه آیین های پایان سال، آگاهی کامل و کافی پیدا کنند که برگزاری چنین نمایشگاه هایی می تواند در این زمینه مفید و موثر واقع شود.
جعفری، با بیان اینکه شادی کردن نباید مختص به طیف خاص باشد، گفت: شادی و نشاط واقعی زمانی محقق می شود که تمامی افراد جامعه از طبقات مختلف در این شادی ها سهیم باشند. بنابراین دانش آموزان باید در روزهای پایانی سال ضمن رعایت نکات ایمنی در مراسم هایی همچون چهارشنبه سوری، نسبت به هم نوعان و دوستان خود نیز باید احساس متقابل داشته و با مساعدت های خود نیازمندی آنها را نیز برطرف کنند.
رئیس اداره امور تربیتی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ابراز امیدواری کرد در روزهای منتهی به سال جدید، هیچ نیازمندی در استان و شهرهای مختلف وجود نداشته باشد و تمام دانش آموزان بدون آسیب های بدنی این روزها را با سلامتی سپری کنند.
مدیر مدرسه وصال نیز در این مراسم با بیان اینکه هدف اصلی از برگزاری نمایشگاه، پاسداشت نام و یاد شهدای آتش نشان در حادثه ساختمان پلاسکو تهران است، گفت: تلاش می کنیم دانش آموزان را نسبت به برگزاری سالم جشن های اخر سال آگاه کنیم.
حسین نژاد افزود: نمایشگاه تخم مرغ های رنگی توسط دانش آموزان این مدرسه تهیه شده و قصد داریم با فروش آنها، تمامی عواید را به کودکان سرطانی اختصاص دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز